Juniori nestačili na Trenčín

HC Slovan Bratislava – HK Dukla Trenčín 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)

Góly: 5. Halama (Vidovič, Šimovič), 7. Galis (Laššo, Bilík) , 52. Laššo (Alekseev, Bednarič) –  16. Halabrín (Puš), 21. Krasničan (Šefčík, Tužinský), 47. Danko (Špankovič), 58. Halarbín (Krasničan, Berák).

Slovan začal odvetnú časť nadstavbovej časti proti Trenčínu dobre. V siedmej minúte viedol 2:0. Hosťom z pod hradu Matúša Čáka sa podarilo ešte do záveru prvej časti znížiť, aby rýchlym gólom zo šatne vyrovnal Krasničan. Aj napriek šanciam na oboch stranách sa išlo do záverečnej tretiny za nezmeneného stavu. Keď Danko v 47. minúte využil presilovku, hostia otočili stava zápasu v ich prospech.  Osem minút pred koncom vyrovnal Laššo, ale víťazný gól hostí zaznamenal v 58.minúte Halarbín. Pre Slovan to bola prvá prehra s týmto súperom v tejto sezóne.