Loan check: play-off

Slovenská extraliga má za sebou prvé kolo play-off, po ktorom sú známe semifinálové dvojice:  HC Košice – HK Poprad a HK Nitra – HC ´05 Banská Bystrica. Po tuhom boji a prehre 3-4 na zápasy s Popradom, skončila sezóna pre Samuela Baroša, ktorý odchytal sezónu v drese HKM Zvolen. Viac sa darilo Slovanistom  Whiteovi, Surovému a Kudrnovi v drese Banskej Bystrice, ktorý si poradili 4-1 na zápasy s Trenčínom. Trenčiansky dres obliekal obranca Lukáš Kozák. Pre úplnosť dodajme, že Nitra si poradila s Martinom 4-1 zápasy.

My sme sa pozreli, ako sa darilo vo štvrťfinále Slovanistom, ktorí počas sezóne v  KHL obliekali belasý dres.

Samuel Baroš– v play-off odchytal šesť zápasov, s bilanciou tri výhry a rovnaký počet prehier. Za pozornosť stojí jeho percentuálna úspešnosť: 93,75 %.

Lukáš Kozák – v sérii proti Banskej Bystrici si v piatich zápasoch pripísal na svoje konto jednu asistenciu.

Tomáš Surový – proti Trenčínu strelecky ožil, v piatich zápasoch zaznamenal  štyri góly.

Patrick White –  si v sérii s Duklou Trenčín pripísal na svoje konto dva body (1+1).

Andrej Kudrna – patrí k najproduktívnejím hráčom play-off,  získal už šesť kanadských bodov (4+2)

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails“ theme_id=“1″ gallery_id=“139″ sort_by=“order“ order_by=“asc“ show_search_box=“0″ search_box_width=“180″ image_column_number=“5″ images_per_page=“30″ image_title=“none“ image_enable_page=“1″ thumb_width=“180″ thumb_height=“90″ gallery_name=“Slovanistii v play off 143″ thumb_click_action=“undefined“ thumb_link_target=“undefined“ popup_fullscreen=“0″ popup_autoplay=“0″ popup_width=“800″ popup_height=“500″ popup_effect=“fade“ popup_interval=“5″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“70″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_info=“1″ popup_info_always_show=“0″ popup_enable_rate=“0″ popup_enable_comment=“1″ popup_hit_counter=“0″ popup_enable_facebook=“1″ popup_enable_twitter=“1″ popup_enable_google=“1″ popup_enable_pinterest=“0″ popup_enable_tumblr=“0″ watermark_type=“none“ watermark_link=“http://web-dorado.com“]

 

 

 

Pridaj komentár