Lyngby si poradilo so Slovanom aj doma, ten v Európe končí

Lyngby BK – ŠK Slovan Bratislava 2:1 (2:0)

Góly:19. Jensen 11m, 30. Ornskov – 90. Oršula

Žlté karty: Ornskov, Fosgaard, Ojo – Sekulič, De Sa, De Kamps, Kubík

Lyngby BK: Andersen – Brandrup, Jónasson, Sorensen, Lumb – Fosgaard, Ornskov, Christjansen, Blume – Kjaer (75.Ojo), Jensen (64. Hebo)

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Sekulič, Saláta, Rundič, Kubík – Čavrič (74. De Sa), de Kamps, Savičevič, Hološko (85. Oršula) – Vittek, Mareš (61.Schet)

Rozhodovali: Thorarinsson – Sigurdsson, Valdimarsson (všetci Island)

Diváci: 2286 divákov

Slovan začal s nasadením. Po De Kampsovej akcii odpískal hlavný rozhodca pokutový kop. Róbert Vittek zoči voči Andersenovi neuspel. Vzápätí sa do výbornej možnosti dostal Hološko. V 15. minúte unika Kjear, De Kamps sa stihol vrátiť, zastavil jeho protiútok. O pár minút zahral v šestnástke Slovana rukou Mareš, nariadený pokutový kop Jensen premenil. Slovan naďalej útočil, Hološko našiel Vitteka, ktorému Andresen chytil istý gól. Na druhej strane nebezpečnej strieľal Brandrup, Greif vyrazil na roh, po ktorom zvýšil Ornskov na 2:0. Slovan sa snažil so zápasom niečo urobiť, v prvom polčase sa presadiť nedokázal.

Slovan aj v druhom polčase pokračoval v snahe prekonať obranu domácich. Často jeho akcie končili nepresnou prihrávkou, čo využívali hráči Lyngby na rýchle protiútoky. Po hodine hry vymenil Mareša Schet. V 67. minúte mali možnosť domáci zvýšiť na 3:0, Sorensen nepremenil pokutový kop, jeho strela skončila na brvne.  Hra bola pomalá, domáci boli nebezpečnejší, mali častejšie loptu na svojich kopačkách. V 82. minúte pekne vystrelil Brandrup, Greif jeho pokus vyrazil. V závere zápasu znížil Oršula, po prehre 2:1 sa účinkovanie v Európskej lige pre belasých skončilo.