ŠK Slovan Bratislava B – TJ Iskra Borčice 2:3 (0:0)

Góly: 75. Matejka, 85.Gasser  51. 53. a 72 Kováč

Žlté karty: Majerčák,  Laczkó – Bagi, Bašista

ŠK Slovan Bratislava B: Greif – Majerčák (66. Gasser), Laczkó, Malý (82. Petreje) , Šefčík, Záhumenský, Reisel, Sabo, Gašparovič (71. Andrejko), Lády, Matejka

TJ Iskra Borčice: Preković – Bašista, Púček, Siva, Augustini (72.  Le Giang), Barčík, Živčic, Bagi, Kuzma, Kováč (80.Mačina), Revák (46. Novák)

Rozhodovali: Korista – Lieskovský, Barenčík

Diváci: 156

V Prievoze videli diváci zápas Slovana, ktorému patrí 10.miesto v tabuľke so štvrtými Borčicami. Dres, ktorých oblieka viacero známych hráčov, ktorí v minulosti obliekali dresy Fortunaligistov. Miroslav Barčík (Žilina), Matej Siva (Myjava), Peter Bašista (Košice), Tomáš Bagi a Marek Kuzma hrávali za Slovan. Na lavičke pripravený Ján Novák (Košice). Trénerom Isky je  Slovanu dobre známy Jozef Majoroš. Pre mladých Slovanistov dobrá previerka.Tí mali od úvodu viac z hry, ale do gólových príležitostí sa nedostávali. Po polhodine hry nebezpečne zakončoval Gašparovič, hostia kontrovali Barčíkovou strelou, ktorú domáca obrana zablokovala.

V druhom polčase sa na trávniku prejavili väčšie skúsenosti na strane hostí, ktorí v rozmedzí troch minút  zaznamenali dva góly. Slovan sa snažil o kontaktný gól, hostia umnou obrannou hrou zápas kontrolovali.  Tretí gól pridal strelecky disponovaný Kováč,pre ktorého to bol tretí gól v zápase.  Vzápätí Slovan zareagoval Matejkovým gólom na 1:3. V závere zápasu na konečných 2:3 stanovil striedajúci Gasser.