Na Pasienkoch remíza s AS Trenčín

ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín 1:1 (1:1)

Góly: 27.Mareš – 25.Gong

Žlté karty: Droppa, Hološko, Savičevič – Zubairu,  Čögley

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Chouchoumis, Božikov, Rundič, Sekulić – Droppa – Savičevič, Holman (46.Vittek) – Hološko (61. Oršula), Mareš (72. Schet), Čavrić.

AS Trenčín: Šemrinec – Skovajsa, Lawrence, Kleščík, Čögley – El Mahdioui – Zubairu, Ubbink – Beridze, Janga (88. Manze), Gong (84. Azango).

Rozhodca: Chmura – Balko, Galo.

Diváci: 653

Proti svojmu bývalému klubu nenastúpil Rábiu, ktorý absolvoval operáciu členka. Prvú šancu zápasu mal Janga, Greifa z uhla neprekvapil. Na druhej Slovan nevyužil prečíslenie. Hostia mali častejšie loptu na svojich kopačkách, aby po zlej rozohrávke Slovana poslal svoj tím do vedenia Gong. Odpoveď belasých prišla okamžite, aby Mareš po prvej strele Slovana na Šemrincovu bránu v zápase vyrovnal. V 38. minúte mohol Gong poslať Trenčín do vedenia, jeho čistú príležitosť Greif zmaril.

Do druhého polčasu Holmana nahradil Vittek, ktorý hlavičkou pripravil loptu Marešovi. Jeho pokus Šemrinec chytil.  V 55. minúte vyšiel hosťom brejk, Beridzeho strela obtrela pravú žrď. Už o pár minút Jangovu hlavičku tečoval na roh Rundič. Hostia boli nebezpečnejším mužstvom, Slovan mal problémy založiť súvislú útočnú akciu. Pätnásť minút pred koncom sa do zaujímavej šance dostal Sekulič, ale trafil iba obrancu súpera. Slovan sa snažil zmeniť obraz hry striedajúcimi hráčmi, tí v zápase zmenu nepriniesli.

Pridaj komentár