Organizačné pokyny pred zápasom s Wolverhamptonom

Na zápase ŠK Slovan Bratislava – Wolverhampton FC sa zúčastní cez 20 000 detí vo veku do 14 rokov zo základných škôl a futbalových klubov z celého Slovenska.  Klub na oficiálnom webe prináša pred týmto duelom dôležité informácie.

Parkovanie

Autobusy s deťmi môžu bezplatne zaparkovať v areáli štadióna Pasienky. Odporúčame prísť s dostatočným časovým predstihom vzhľadom na očakávaný vysoký počet autobusov. 

Presun na štadión a bezpečnosť

Každý šofér autobusu dostane k dispozícii informačný leták pre deti, aby vedeli, kade sa majú presunúť na Tehelné pole. Deti sa budú presúvať zo strany od Kauflandu poza Tri veže až na Tehelné pole. Od Pasienkov bude k dispozícii usporiadateľská služba, ktorá bude deti navigovať na Tehelné pole. Rovnako prechod cez Bajkalskú ulicu bude zabezpečený za asistencie Polície SR. 

Vstup na štadión

Deti a ich doprovod majú k dispozícii elektronické vstupenky, tzv. HOMETICKET. Tieto vstupenky je potrebné buď vytlačiť, alebo sa stačí preukázať QR kódom v mobilnom telefóne.

Schodiská a turnikety

Prosíme všetkých návštevníkov, aby sa riadili podľa schodiska a vstupu vyznačeného na vstupenke. Systém turniketov je nastavený tak, že vstup na štadión je možný len cez konkrétny gate (vstup), ktorý je vyznačený na vstupenke.

Fanshop a bufety

Na námestí štadióna bude pred zápasom otvorený fanshop ŠK Slovan. Na štadióne budú v prevádzke bufetové zariadenia, kde je možná platba v hotovosti i bezhotovostne. Pre všetky deti pripravený čaj s medom zdarma.

Upozorňujeme, že na zápas je zakázané vniesť plastové, resp. sklenené fľaše.

Výpomoc

Na všetkých vstupoch budú k dispozícii hostesky, ktoré budú pomáhať s načítaním lístkom a navigáciou detí na svoje miesta. Rovnako dvojice hostesiek budú rozmiestnené pred štadiónom (hviezdičky na mape), aby pomáhali deťom s navigáciou. Následne sa presunú priamo na štadión, kde budú rovnako k dispozícii na pomoc a navigáciu. 

Foto

Mapka z parkoviska Pasienky na štadión Tehelné pole

Pridaj komentár