Preview: FK Senica – ŠK Slovan Bratislava

Tretie kolo Fortuna ligy otvára piatkovým zápasom Slovan, ktorý sa od 18:30 predstaví v Senici. Stretnutie vysiela v priamom prenose TV 213. O pol hodinu neskôr je na programe zápas Prešov – Nitra. V sobotu  Trnava privíta Trenčín, Zlaté Moravce Žilinu, Podbrezová sa stretne s Michalovcami. V nedeľu kolo dohrajú stretnutím Dunajská Streda – Ružomberok.

FK Senica

Záhoráci pred týždňom nestačili na Ružomberok, kde prehrali 4:0. Na svoje prvé ligové body stále čakajú. V ich kádri nájdeme viacero hráčov, ktorí v minulosti hrali za Slovan. Viktor Miklós, Alan Kováč, Vojtech Milošovič, Domink Malý, Filip Ďuriš, Marek Rigo,  poslední traja posilnili Senicu krátko pred začiatkom ligy.

ŠK Slovan

Slovan je na čele ligovej tabuľky, keď vyhral oba svoje zápasy. Proti Senici sa mu výsledkovo darí, keď dokázal svojho súpera zdolať v posledných siedmych zápasoch šesťkrát, raz sa zrodila remíza. Proti ViOnu sa zranil Vittek, problém s členkom má Kubík. Obaja budú v Senici chýbať, otázny je Marešov stav, ten proti ViOnu do hry pre zranenie nezasiahol.

Stretnutie bude viesť rozhodcovská trojica Marhefka – Hrčka, Ádám

Pridaj komentár