Preview: HC PSG Zlín – HC Slovan Bratislava

Prípravné zápasy Slovana sa chýlia ku svojmu koncu. Hokejisti bojujúci o riadny kontrakt majú posledné šance presvedčiť Miloša Říhu o svojich schopnostiach. Ostatný zápas proti Komete Brno Slovanu nevyšiel podľa predstáv, ťahal v ňom po prehre 1:5 za kratší koniec. Odvetu proti Zlínu belasí odohrajú vo štvrtok 13.8. o 18.30. S najväčšou pravdepodobnosťou sa bude hrať na a štadióne Luďka Čajky. „Či sa bude hrať na tomto štadióne, o tom sa rozhodne v deň zápasu. Do úvahy pripadá aj PSG Aréna, záležať bude od poveternostných podmienok.“ Povedal pre oficiálny web  Zlína Mgr. Karel Adamík, generálny manažér klubu.

6.8. Slovan zdolal Zlín 3:2 po s.n..Mužom zápasu bol Václav Nedorost, autor dvoch presných zásahov svojho klubu. V tretej časti mohol zaznamenať hetrik, puk z jeho hokejky skončil na brvne Kašíkovej bránky. Víťazný gól pridal v samostatných nájazdoch Marek Viedenský. Slovan môže mrzieť vyrovnávajúci gól v 57. minúte, kedy na konečných 2:2 stanovil Sedláček. Bol to vôbec prvý prípravný zápas pre PSG Zlín na novú sezónu. Najbližšie sa modro žltí predstavia na Rona cupe, kde si vo štvrtok o 12:30 zmerajú sily s Nitrou. Absolvujú tak dva zápasy v jeden deň. Je otázkou, v akom zložení sa predstavia hokejisti Zlína proti Slovanu. Zdá sa, že uprednostnia Rona cup, na ktorom sa predstaví kostra tímu, ktorá nastúpila v Bratislave v prvom zápase.

Nastúpi Slovan v tejto zostave? 

Garnett (Pavlas), Sersen, Luža, Barker, Valach, Starosta, Švarný, Mihalik,6 Frolo, Nagy-Surový-Nedorost, Murley-Viedenský-Bartovič, Puliš-Lušňák-Skalický, Bulík-Skokan-Protasenja?

Pridaj komentár