Preview: HC Slovan Bratislava – HC Kometa Brno

V utorok o 18.00 nastúpi Slovan na svoj predposledný prípravný zápas. Privíta českého majstra Kometu Brno. Vstupenky na toto stretnutie si môžete zakúpiť v sieti ticketportál.

HC Slovan

Slovan má za sebou účinkovanie na Wingas cupe, kde v nemeckom Kasseli prehral všetky svoje zápasy. Premiéru v drese Slovana si zaknihovali Nick Ebert a Teemu Ramstedt. Prvé dva zápasy po dlhej pauze spôsobenej zranením odohral Marek Viedenský. V pondelok sa vedenie belasých dohodlo na zmluve s českým brankárom Marekom Mazancom, ktorý už má za sebou aj prvý tréning. Na ročnom pôsobení sa zo Slovanom dohodol aj 19-ročný český obranca Tomáš Černý.

HC Kometa Brno

Český majster prvý vzájomný duel so Slovanom zvládol. Vyhral 3:0 pred odvetou mu má Slovan čo vracať.

„Zostavu máme naplánovanú, uvidíme, ako na tom budú hráči v deň zápasu po zdravotní stránke. Je jasné, že sa chceme zdokonalovať zápas od zápasu, a keď ide iba o prípravu, chceme duely vyhrávať. Dúfam, že pôjdeme dobre naladení a odohráme kvalitný zápas. Opäť počítame s mladíkmi v zostave, tentokrát skorej  v obrane, v útoku chceme dostať do hry i starší skúsenejších hráčov“, hovorí pre klubový web tréner Kamil Pokorný.

Dodajme, že Kometa v príprave zdolala Třebíč 3:2  po samostatných nájazdoch, Jihlavu 5:1, v Zlíne uspela 2:1 po samostatných nájazdoch.

FOTO: hc kometa.cz

 

Pridaj komentár