Preview : ŠK Slovan Bratislava – FO ŽP Šport Podbrezová

V piatok si Trnava poradila so Zlatými Moravcami 2:1, aby v sobotu  liga pokračovala programom 11. kola ďalšími zápasmi.  O 18.20 bol na programe zápas Senica-Myjava 0:1,  o  19.00 kolo pokračovalo stretnutiami Trenčín – Skalica 3:0, Ružomberok – Dunajská Streda 1:0. V nedeľu sú na programe dva zápasy,  o 14.00 Žilina – Michalovce, o  17.00 privíta Slovan posledný tím fortunaligovej tabuľky z Podbrezovej.

table f

ŠK Slovan

V stredu si Slovan po výsledku 2:1, doviezol z Michaloviec všetky tri body. V zápase zahodil viacero vyložených šancí, tie ho napokon nemrzeli, hoci v samom závere Michalovce vyrovnali. Misky váh priklonil na stranu Slovana po Peltierovej hlavičke nešťastný domáci stopér Šimčák. Proti Podbrezovej to Slovan nebude mať ľahké, tá hoci je na poslednej priečke, bude brániť svoju bránu všetkými hráčmi. Verme, že Slovanu sa podarí otvoriť skóre rýchlym gólom hneď v úvode. Slovan pod vedením Cyperčana Nikkiho Papavasilioua hrá útočný futbal, jeho práca sa začína postupne na hre prejavovať. Vyzdvihli by sme aj umné striedania počas zápasov.

Papavasviliou_asistent

 

FO ŽP Šport Podbrezová

Železiari okupujú posledné miesto v ligovej tabuľke. V utorok prišiel do tímu nový tréner, Zdenka Frťalu nahradil Marek Fabuľa, niekdajší hráč Slovana, ktorý naposledy trénoval Košice. Premiéra na lavičku mu nevyšla, jeho tím podľahol Trnave 0:2. Podbrezová v doterajšom priebehu súťaže dokázala na ihriskách súperov získať iba dva body. Medzi najznámejších hráčov  Podbrezovej patrí Blažej Vaščák.

Nastúpia belasí vo víťaznej zostave zo zápasu s Michalovcami? Alebo sa do brány vráti Ján Mucha?

Krnáč – Sekulić, Gorosito, Saláta, Podaný, Savičevič, M. E. González, Zreľák, Milinkovič,Priskin, Vittek.

 

Pridaj komentár