Slovan si poradil s Michalovcami, ukončil štvorzápasovú sériu bez výhry

ŠK Slovan Bratislava : MFK Zemplín Michalovce 3:1 (2:0)

Góly: 19. Čavrić, 33. Soumah (11m), 82.Morlacchi – 90. Škutka (11m)

Žlté karty: Kotula, de Kamps, Saláta  – Koscelník, Danko, Kushta

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Kotula (84. Legion) , Morlacchi, Saláta, Kubík, – de Kamps, Soumah, M. Rigo (60. Scott) Nascimento (75. Oršula), Schet – Čavrić,

MFK Zemplín Michalovce: Macej – Kotora (55. Kunca), Žofčák (C), E. Mensah (79. Turík), Danko – Sipľak, Koscelník, Podhorin, Škutka – Qose (72. Kushta), Lazarus

Rozhodca: Chmura – Hancko, Súkeníková – Hováth.

Prvých desať minút veľa vzruchu neprinieslo, prví ohrozili Mucvou bránu hráči súpera, brankár Slovana sa prekvapiť nenechal. Odpoveď belasých prišla okamžite, Schetov pokus sa medzi tri žrde nevošiel. To čo sa nepodarilo HolanĎanovi v službách Slovan to vyšlo po spätnej prihrávke do vápna Čavričovi, ktorý nedal Macejovi žiadnu šancu 1:0.Ten istý hráč mohol po polhodine pridať svoj druhý gól, Macej bol tentokrát pozorný. Keď v 33. minúte v pokutovom území spadol Kubík, Slovanisti mali možnosť zahrávať pokutový kop. Loptu si na biely bod postavil Soumah 2:0.

V druhom polčase sa dobrej šance dostali Michalovčania, Mucha po Dankovej strele neinkasoval. Po hodine hry spálil dobrú možnosť na tretí gól mladý Rigo. Michalovce sa snažili o kontaktný gól. Dve príležitosti si vytvoril ex-Slovanista Igor Žofčák, ale proti Muchovi neuspel. K tretiemu gólu bol pätnásť minút pred koncom blízko po Schetovej prihrávke Soumah, ten zoči-voči Macejovi ťahal za kratší koniec. Tretí gól belasých prišiel v závere poslednej desaťminútovky, kedy sa presadil proti svojim bývalým spoluhráčom Vernom Morlacchi. Keď štvrtý gól nepridal Soumah ani Čavrič, Slovan z penalty inkasoval gól od Škutku. Slovanisti si po víťazstve 3:1 pripísali piatu ligovú výhru v ročníku.