Slovan sa so základnou časťou rozlúči pravdepodobne doma, rozhodnutie majú v rukách Rusi

Hokejisti Slovana by mali podľa platného kalendára KHL 2016/17 odohrať posledný zápas v sezóne na ľade Medveščaku Záhreb. Všetko však môže byť inak, Chorváti majú totiž problémy s halou.

V nej sa totiž bude onedlho konať veľká akcia a práve prípravy na ňu spôsobujú kolíziu medzi domácim zápasom so Slovanom. Aj preto sa predstavitelia Medveščaku dohodli so Slovanom na tom, že sa tento zápas bude hrať v Bratislave.

Tým pádom by sa mal meniť aj termín stretnutia, oba zápasy by sa mali hrať 14. a 15. februára. Oficiálny web Medveščaku už hovorí o týchto termínoch ako o hotovej veci a ponúka fanúšikom možnosti kompenzácie, ale definitíva musí padnúť na zasadnutí vedenia KHL. Kluby sú dohodnuté, potvrdiť to teda musí Moskva.

Ako nás informovali zástupcovia Slovana, definitívny verdikt musí padnúť do pondelka 6. februára.

My predpokladáme, že Rusi budú čakať, ako sa vyvinie zápas Slovana s Podoľskom. Ak Slovan prehrá a stratí šancu na play-off, nebude dohode brániť žiadna komplikácia. Ak by však Slovan vyhral, možné je všetko. Tak ako je v napokon v Rusku zvykom. Na oficiálne potvrdenie si teda musíme počkať.

Pridaj komentár