Slovan v zápase bohatom na góly opäť nestačil na Minsk (VIDEO+FOTO)

Slovan nezačal zápas dobre, už v tretej minúte prepadla za Godlu ľahká strela Razvadovského a po ňom hrali navyše hostia prvú presilovku. Tú nevyužili, Slovan naopak svoju druhú áno, keď sa pred bránkoviskom výborne zorientoval Hudáček. Bežala sedemnásta minúta a po góle mali belasí možnosť aj vyrovnať v ďalšej početnej výhode. Túto ponuku neodmietol Jeglič a stanovil skóre druhej tretiny na 2:2.

Úvod druhej tretiny priniesol vylúčenia na oboch stranách a práve pri hre 4 na 4 strelili hostia svoj tretí gól. Szczechura podobne ako pri druhom góle hostí prekvapil Godlu strelou z prvej po peknej akcii. Päť minút pred koncom ušli hráči Minska už na rozdiel dvoch gólov, keď sa v presilovke presadil Ellison. Odpoveď Slovana prišla onedlho po tretej využitej presilovke, ktorú po peknej kombinácii zavŕšil gólom Nagy.

Do tretej tretiny však vstúpili opäť lepšie hostia, Krajíček pri hre 4 na 4 vrátil Dinamu dvojgólové vedenie. To skresal o päť minút neskôr Tičar, Stepanov však už po minúte zvyšoval na 6:4 pre hostí. Bol to zároveň posledný gól zápasu. Slovan tak doma opäť nezvíťazil, poslednú možnosť napraviť si reputáciu pred dlhým tripom bude mať vo štvrtok proti Atlantu Mytišči.

HC Slovan Bratislava – Dinamo Minsk 4:6 (2:2,1:2,1:2)

Góly a asistencie: 17. Hudáček (Nagy), 20. Jeglič (Netík, Tičar), 36. Nagy (Murley, Hudáček), 47. Tičar (Barker) – 3. Razvadovsky (Krajíček), 15. Ellison (Vesce, Linglet), 26. Szczechura (Bailen), 35. Ellison (Cheechoo, Bailen), 42. Krajíček (Szczechura, Kaľjužnij), 48. Stepanov (Linglet)

Slovan: Godla (Janus) – Starosta, Sersen, Barker, Štajnoch, Kozák, Brejčák, Rehák, Mihálik – Šťastný, Surový, Ölvecký – Nagy, Murley, Hudáček – Jeglič, Tičar, Netík – Lunter, White, Kudrna.

Dinamo:  Taylor (Milčakov) – Goroško, Krajíček, Nogačov, Bailen, Švarný, Lisovec, Kaznadej – Kaľjužnij, Szczechura, Cheechoo – Linglet, Vesce, Ellison – Meleško, Kulakov, Gavrus – Razvadovsky, Kitarov, Stepanov.

Rozhodovali: Beljajev, Bondar – Menšich, Fatejev Vylúčení: 5:6. presilovky: 3:1, oslabenia: 0:0. Diváci: 7856.

Petri Matikainen  „Po Dyname Moskva je toto úplne niečo iné, nedokázali sme nadviazať na sobotňajší zápas. Po mentálnej stránke sme začali zápas zle, lebo sme inkasovali rýchly gól. Špeciálne proti Dinamu Minsk, náročnému súperovi s dobrým korčuľovaním.“

FOTOGALÉRIA

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails“ theme_id=“1″ gallery_id=“113″ sort_by=“order“ order_by=“asc“ show_search_box=“0″ search_box_width=“180″ image_column_number=“5″ images_per_page=“30″ image_title=“none“ image_enable_page=“1″ thumb_width=“180″ thumb_height=“90″ gallery_name=“Slovan Minsk 20.1″ thumb_click_action=“undefined“ thumb_link_target=“undefined“ popup_fullscreen=“0″ popup_autoplay=“0″ popup_width=“800″ popup_height=“500″ popup_effect=“fade“ popup_interval=“5″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“70″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_info=“1″ popup_info_always_show=“0″ popup_enable_rate=“0″ popup_enable_comment=“1″ popup_hit_counter=“0″ popup_enable_facebook=“1″ popup_enable_twitter=“1″ popup_enable_google=“1″ popup_enable_pinterest=“0″ popup_enable_tumblr=“0″ watermark_type=“none“ watermark_link=“http://web-dorado.com“]

11 thoughts on “Slovan v zápase bohatom na góly opäť nestačil na Minsk (VIDEO+FOTO)

• 20. januára 2015 at 22:06
    Permalink

pre Denisa to dnes bola brankárska škola.. za prvý gól či bol jeho tým si nie som istý, predsa len to bola strela spoza obrancu.. druhý,tretí,štvrtý gól padli po strele osamoteného strelca tiež by som ich nepripisoval brankárovi.. piaty gól Denis sa pošmykol a už sa nestihol vrátiť do pozície, žiadny hráč zatiaľ nepokryl ani strelca ani bránku.. no a šiesty tam sám Denis si uvedomil že nezvolil najlepšie riešenie situácie.. ale na druhú stranu treba povedať že zopár tutoviek Dinama veru pochytal..

• 20. januára 2015 at 22:54
      Permalink

Viac menej s tebiu suhlasim, len si myslim, ze tie 3 goly boli aj jeho, mal slusny vyhlad. Mozno keby mal viac skusenosti, ale v kazdom pripade mu fandim a stale si myslim, ze ak to chyti za spravny koniec bude z neho brankar s velkym B.

• 20. januára 2015 at 23:21
    Permalink

Tut mir leid, aber…

Dnes sme sa vyhli desine, pred Godlom to vyzeralo ako by sme hrali proti vo forme hrajúcemu SKA, čo by sa dalo pochopiť, že spraví zámorská lajna Minsku, ale houbele, množstvo šancí hostí mala každá ich jedna formácia. Nechcem vedieť koľkokrát nás vyšachovali v pásme, koľkokrát v prvej polovici išiel sám na bránu alebo 2 na 1, toto bola strašná potupa…6 gólov a 3 tyčky.
    Denis…vitaj v seniorskom hokeji, napriek asi dvom zlyhaniam tento chlapec v sebe niečo skrýva, aspoň si myslím.
    No asi najviac ma vytočil náš tretí gól, nádherný v PP, takže to ide raz dva trikrát za sezónu, prečo nie v každej 3-4 presilovke, tak ako dobré tímy? Aj štvrtý gól si fanúšik mohol užiť, padol snáď po 2 minútovom tlaku (aspoň zavretí v pásme)…ale to sú jediné dve pozitíva dnešnej MEGATRAGÉDIE, kedy Dinamo zaplo a skŕovalo s prstom v nose.

1. Dúfam, že udržíme túto ligu, chcem sa porovnávať s tými najlepšími, to je dobrá cesta.
    2. Ak sa to podarí Petrimu by sme sa mali poďakovať. Samozrejme nie je to iba jeho vina, bolo tam aj kopec smoly, ale nefungujeme.

• 21. januára 2015 at 0:49
      Permalink

Komu sa podakovat, ked uz druhu sezonu nefungujeme?
      S Backym by sme asi (mozno) bodovali, ale mlady aspon naberie skusenosti.
      Dnes ta cinnost v obrane, preberani si hracov bola este horsia ako obycajne..

• 21. januára 2015 at 9:08
        Permalink

No ten zoznam „komu sa poďakovať“ je samozrejme dlhší ako iba Matikainenovi.
        Obrana včera nebola, nie je možné aby sme im dovolili toľkokrát páliť neobsadený pomaly na prázdnu…

• 21. januára 2015 at 11:57
          Permalink

Tazko sa to priznava, ale fakt nemame ziadnu koncepciu, nie je plan na dve tri sezony, uzky kader, chyba konkurencia (hudy to povedal pekne, ze ma o co hrat) a pod. A obavam sa, ze sa to nezmeni.. hokej ustupil troska do uzadia, dolezitejsie su ine zaujmy asi..

• 21. januára 2015 at 13:56
            Permalink

Súhlas, koncepcia nie je, iba v túto sezónu lepšie mená na papieri.. Ak sa nestane zázrak tak od ďalšej sezóny budeme mať problém ponechať si aspoň tých najklúčovejších hráčov. Vezmime napríklad Říhu, čo najskôr po sezóne a on nech si vyberie aspoň dve kompletné lajny. Ale to je asi len snívanie.

• 21. januára 2015 at 7:18
    Permalink

Iba sa potvrdilo co som tvrdil, ze Godla nieje este na muzsky hokej pripraveny. Obzvlast nie na sutaz akou je KHL. Tri goly idu jasne na jeho vrub. V kazdom pripade ale aj obrana horela a tie strely-nestrely. Matikainen po sezone dufam konci lebo to co posledne zapasy (ne)predvadza na striedacke je katastrofa. Tak „mrtvu“ striedacku tusim nema ziadne muzstvo v KHL. Vcera hokej extraligovej urovne, teda slabej…