FKM Nové Zámky – ŠK Slovan Bratislava 0:2 (0:2)

Góly: 12.Damnjanovič, 23. Mareš

FKM Nové Zámky: Dovičovič – Letko (72 Fiala), Ešek, Petráš – Lovska (88. Svajda), Matić, Horáček, Obert, Muchaya – Dikácz (53. Baksics), Kingambo

ŠK Slovan Bratislava: Valach – Kotula, Saláta, Rundić, Chouchoumis (86.Božikov) – De Kamps, Savićević – Šefčík, Hološko – Damnjanovič (88. Hermman), Mareš (90. Tereščenko)

Rozhodovali: J. Valášek – T. Vorel, B. Hancko

Slovan zápas otvoril Hološkovou príležitosťou. Skóre otvoril o pár minút po rýchlej akcii z pravej strany po Marešovej prihrávke Damnjanovič. Ten istý hráč mohol pridať svoj druhý, jeho pokus bol zblokovaný na roh. V polovici prvého polčasu vyšla belasým priamočiara akcia, na konci bol Mareš 0:2. Po polhodine sa osmelili aj domáci, Muchayaov pokus Vlach vyrazil na roh.

V druhom polčase sa v jeho úvode zoči voči brankárovi Dovičovičovi ocitol Šefčík, neuspel. V 62.minúte sa do prečíslenia dostala dvojica Slovanistov,  Hološkovi zakončovať nedovolil De Kampsov útočný faul. Pätnásť minút pred koncom trafil Savičevič brvno.V 80.minúte po rohovom kope Nových Zámkov z dvoch metrov hlavičkoval nad Valachovu bránu Muchaya. Slovan si poradil s Novými Zámkami 2:0, postúpil do ďalšieho kola.