Vymení Strelec Mráza?

ŠK Slovan po remíze s Olympiakosom Pireus končí v Európskej lige. V Európe bude naďalej pokračovať v novej Konferenčnej lige. Vladimír Weiss st. má v Konferenčnej lige bodové ambície závisiace na piatkovom žrebe skupín. V záujme konkurencieschopnosti a zvládnutia boja na troch frontoch opäť žiadal doplnenie kádra.

Slovan vo štvrtok skompletizoval príchod zadáka Michaloviec a slovenskej reprezentácie do 21 rokov Matúša Vojtka. „Ide o veľmi talentovaného ľavého obrancu. Chceme doplniť káder i mladšími hráčmi, máme záujem aj o českých futbalistov. Nie som proti legionárom, no musia byť lepší než domáci,“ vyjadril sa na pozápasovej tlačovej konferencií Weiss.

Už dlhšie sa hovorí o odchode Davida Streleca, ktorého odchod bol podmienený aj tým, že Slovan bude mať zaňho náhradu. Lodivod belasých poodhalil plánovanú výmenu Davida Strelca za Samuela Mráza z talianskej prvoligovej Spezie: „Strelec odohral dnes možno posledný zápas za Slovan. Zajtra odíde na zdravotnú prehliadku. Chcem Mráza zo Spezie, jeho príchod je podmienkou odchodu Strelca. Pracujeme na tom dlhodobo. Veľmi ho chcem do mužstva a verím, že sa nám to podarí zrealizovať,“ priznáva Weiss a dodáva:“V mužstve ešte budú zmeny. Máme rozpracovaných 2-3 hráčov, vedenie v posledných dňoch zabralo. Ešte máme záujem o jedného hráča zo Slavie Praha, o ktorom sa v poslednej dobe hovorí. Podľa medializovaných informácii by malo ísť o Micka Van Burena. A uvidíme, čo sa podarí ešte smerom… uvidíme.“

foto.skslovan.com

Pridaj komentár