MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava 2:1 (2:1)

Góly: 20. Škvarka, 27. Hlohovský – 24. Priskin

MŠK Žilina: Volešák – Mabouka, Vavro, Králik, Holúbek – Špalek (90. Jánošík), Diaz, Škvarka, Káčer, Hlohovský – Haskič (70. Vallo).

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – de Kamps, Morlacchi, Saláta, Kotula – Kubík (76. Ligeon), Savičevič, Schet (85. M. Rigo), Soumah – Priskin, Čavrić (82. Oršula).

Rozhodca: Sedlák – Balko, Benko

Diváci: 5280

Žilina vstúpila do zápasu lepšie. Už v 9.minúte  sa do šance po spolupráci so Špalekom dostal Škvarka, obrana Slovana bola pozorná. O pár minút neskôr ten istý hrá trafil spojnicu Muchovej brány. V 20. sa do tretice ten istý hráč nemýlil, keď prekonal Muchu. Slovan odpovedal rýchlym Priskinovým vyrovnávajúcim gólom. Remízový stav o tri minúty zmenil z priameho kopu Hlohovský. Po polhodine sa zaskvel Muche pri Špalekovom pokuse.V závere prvého polčase Mabouka nebezpečne atakoval Savičeviča, za čo si vyslúžil žltú kartu.

Aj v druhom polčase sa hral kvalitný futbal. Žilina častejšie držala loptu, po hodine hry sa pripomenul Priskin, ktorého strela skončila tesne vedľa tyče. Dvadsať minút pred koncom vyslal dobrú strelu na Volešáka Savičevič, v bráne neskončil ani de Kampsov pokus, ktorý sa zastavil na brvne. Slovan bol v druhom polčase nebezpečnejší, Žilina podnikala nebezpečné brejky s cieľom pridať tretí gól. V 89. minúte mohol na 3:1 zvýšiť Vallo, netrafil priestor brány. Slovan vyrovnať nedokázal, skončila sa jeho víťazná séria.