Zmeny vo futbalovom Slovane

Po konci jesennej časti sa v Slovane avizovalo, že počas zimnej prestávky príde k hráčskym zmenám. Podľa oficiálneho vyjadrenia klubu, Slovan Bratislava v jarnej časti už nepočíta so službami Erika Čikoša, Dávida Hudáka, Nicolasa Gorosita, Lestera Peltiera, Patrika Saba, Timoteja Záhumenského a Samuela Štefánika. Všetci títo hráči boli zaradení na transferovú listinu, môžu si hľadať nové pôsobiská. S odchodmi súvisia aj príchody, na ktorých vedenie intenzívne pracuje. Zimná príprava sa začína 7.1. 2016. V štádiu riešenia je situácia okolo Martina Krnáča. 

Niektorí hráči spomínaní hráči pôsobili v Slovane dlhšie iní kratšie. Ako sa im v belasom drese darilo?

Erik Čikoš : na kraji obrany si odkrúti 78 stretnutí,  zaznamenal dva góly, na tri nahral.

Dávid Hudák : za Slovan odohral 50 zápasov, strelil v nich jeden gól.

Nicolas Ezequiel Gorosito: patril k hráčom, ktorí v Slovane odohrali najviac zápasov. Gorosito ich mal na konte 127, pridal v nich desať gólov na jeden prihral.

Timoej Záhumenský: väčšinu zápasov hral za Slovan B. V drese A mužstva si na svoje konte pripísal šesť štartov.

Lester Peltier: podobne ako Gorosito, aj on patril k hráčom, ktorí odohrali za Slovan viac ako sto zápasov. Lester ich mal na svojom konte 117, zaznamenal 20 gólov a 10 prihrávok.

Patrik Sabo: kapitán Slovana B, za A mužstvo nastúpil v ôsmych zápasoch.

Samuel Štefánik: do Slovana prišiel vlani, počas svojho pôsobenia odohral 51 stretnutí, pridal v nich štyri góly, na tri nahral.

Pridaj komentár