BrickField v prvom kole play-off nestačil na Apollo

By  |  0 Komentárov

Baseballisti Slovana majú za sebou ďalšiu sezónu. Základný cieľ postúpiť do play-off naplnili. V ňom si zmerali sily s Apollom Bratislava. V sérii hranej na dve stretnutia  podľahli svojmu súperovi po výsledkoch 1:12 a 5:16 dva nula na zápasy, aktuálny ročník sa tak pre nich skončil. Po slabšom začiatku v súťaži dokázali zabrať. „V sezóne sme doplatili na slabšiu dochádzku na zápasoch, preto postup do play-off berieme ako úspech. Zaznamenali sme zopár víťazstiev, ktorých bolo menej ako prehier. Hráme to hlavne pre zábavu, sme dobrý kolektív, “ zhodnotil v krátkosti vystúpenie Slovana Andrej Černuška.

petricek

V play-off si hráči BrickField na Apollo verili. „ Na zápas nás prišlo 17, čo je výborné. Oba zápasy boli v prvej polovici veľmi vyrovnané.  V druhej časti zápasu sa zápas zlomil, súper nás v nej predčil a rozhodol o osude stretnutia. Za seba môžem povedať, že sa mi obidva zápasy herne páčili. Najväčším problémom bol náš útok, málo sme útočili. Bolo to dôstojné rozlúčenie so sezónou. Apollo v sérii s Trnavou zatiaľ vyhráva 2:0 na zápasy,“ povedal po vyradení z play-off Tomáš Petríček. Na záver ešte dodal „Aj napriek tomu, že máme po sezóne, v nedeľu 27.9. máme naplánovaný priateľky zápas v Devínskej Novej Vsi proti Fighting Flies, čas zápasu počas týždňa upresním.“    

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.