e-Fortuna liga Challenge

V sobotu 18.4. sa začína dvojdňový turnaj e-Fortuna liga Challenge v hre FIFA 20, v ktorom si zmerajú sily 12 hráči z 12 fortunaligových klubov. Belasých bude reprezentovať Jurij Medveděv. V sobotu sú v čase od 16:00 do 19:30 na programe zápasy skupinovej fázy, v nedeľu sa bude hrať o konečné umiestnenie.

Krajný obranca Slovana je v B-skupine, ktorá kopíruje aktuálnu prvú šestku ligovej tabuľky (ŠK Slovan, DAC Dunajská Streda, Michalovce, Spartak Trnava a Ružomberok). V skupinách sa hrá systémom každý s každým (polčas trvá 4 minúty) a do vyraďovacej časti postupujú štyria najlepší.

Futbalisti majú na turnaji o motiváciu postarané, nielenže sa zabavia hraním obľúbenej hry, no môžu aj pomôcť. Sami si pred turnajom totiž vybrali dobročinnú organizáciu, ktorej v prípade víťazstva venujú vypísanú prémiu na turnaj v hodnote 1.500 EUR.

Všetky zápas turnaja budú k dispozícii naživo na Twitchi Fortuna ligy na nasledovných kanáloch:

Vybrané stretnutia odvysiela aj Orange Sport. Zápasy budú komentovať Slávo Jurko a Andrej Zvolenský.

Foto zdroj: Fortuna.sk