HBT doma opäť bodoval naplno

By  |  0 Komentárov

HBT Slovan Bratislava – Raptors Bratislava 7:2 (2:0,3:2,2:0)

Góly: 2. Hromek (Maňko), 13. Repasi (Maňko), 21. Lovaš, 22. Repasi (Divald), 26. Buranovský (Štefaňák), 33. Repasi (Runák, Nemec), 34. Buranovský (Zelenák) – 19. Klampárik, 23. Hollosy

Vylúčenia: 5:5, navyše Hromek  10+10 OT, Nemec /obaja Slovan/ 10 min. OT, Kováč /Raptors/ 10 min. za údery, Šoltés /Raptors/ 10 min. OT, Klampárik /Raptors/ 5+DKZ.

Zostava: Sebestyén (Androvič) – Stopiak, Maňko, Nemec, Zelenák, Repasi, Buranovský, Post, Lovaš, Runák, Štefaňák, Hromek, Divald, Jančovič.

Po trojgólovom víťazstve na ihrisku v Zohore chceli hokejbalisti Slovana potvrdiť tieto body aj na domácej pôde. Tento cieľ začali napĺňať už po dvoch minútach, keď Hromek napriahol od modrej a otvoril skóre. Prevahu belasých korunoval dve minúty pred koncom prvej tretiny Repasi. Druhú tretinu nezačali Slovanisti dobre. Najskôr sa hostia dostali kontaktným gólom do zápasu, potom však Repasi a Buranovský navýšili vedenie na tri góly. Opäť však prišla individuálny chyba a druhý gól v sieti Sebestyéna. Na 5:2 však ešte do konca druhého dejstva zvýšil Buranovský. V poslednej tretine už dávali góly iba domáci. Najskôr Repasi v presilovke uzavrel svoj hattrick, skóre uzavrel po peknej akcii Buranovský. V tom čase na na ihrisku vzplanuli vášne, viac sa vylučovalo ako hralo, po konečnom hvizde rozhodcov sa však zaslúžene tešil Slovan.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.