Martin Ševela s novým klubom

By  |  0 Komentárov

Bratislavský rodák Martin Ševela pôsobil v Slovane dva roky. V roku 2017 na striedačke nahradil Ivana Vukomanoviča. Počas svojho pôsobenia na lavičke Slovana sa radoval z titulu a i zo zisku Slovenského pohára. Po vypadnutí s FK Sutjeska v Bratislave skončil. Podľa portálu Przeglad Sportowy by mal pôsobiť na lavičke Zaglebie Lubin.

Zaglebie hľadá nového trénera, po tom čo mužstvo podľahlo Wisle Karkov 2:4. Ševela, o ktorého mala záujem aj Legia Varšava a Lech Poznaň sa napokon dohodol na podmienkach zmluvy s Zaglebie Lubin. Vo štvrtok sa objaví v Lubine, aby podpísal všetky potrebné dokumenty. Zúčastní sa piatkového zápasu s Wislou Plock, ale bude sedieť iba na tribúne. Mužstvo ešte povedie dočasný kouč Pawel Karmelita, ten má v novom trénerskom tíme zotrvať.

Po zápase sa Ševela na víkend vráti na Slovensko, aby vyriešil svoje záležitosti, a od pondelka začne v Zagłębie pracovať.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.