Možno to vyzeralo jednoducho, ale také ľahké to nebolo

HC Slovan vstúpil do nadstavby výborne. V nedeľu pokoril Zvolen 5:0, s ktorým v základnej časti vyhral vo všetkých vzájomných zápasoch. Základ úspechu položil v prvej tretine. „Podarilo sa nám dať rýchle góly, viedli sme po prvej tretine 3:0. Zápas sme následne kontrolovali, hoci tam mali zopár šancí, do tých väčších sme ich nepustili,“ zhodnotil Meszároš. Takmer všetky góly Slovana mali podobný rukopis, keď po dobrých strelách od obrancov padli gól. “ Snažíme sa o to stále, ale dôležité je, aby sme mali hráča pred bránou. Po tečoch nám padli góly. To je recept ako prekonať brankára, viem, že to tam pred bránou bolí, ale takýto je recept„, myslí si strelec tretieho gólu Slovana.

Zvolen v poslednej dobe zaznamenal viacero dobrých výsledkov, výsledok 5:0 hovorí jasnou rečou. „Vedeli sme, že majú kvalitný tím, ale bolo to hlavne o nás. Možno to vyzeralo jednoducho, ale také ľahké to nebolo.Hrali sme dobre, vzadu nás aj Brust párkrát podržal, čo sa ukázalo na konečnom výsledku. Keď budeme hrať u nich, bude to isto ťažšie, keďže doma sú silní. Vyhrali sme a ideme ďalej. Mužstvo máme veľmi dobré, keď sa nám uzdravia všetci hráči, môžeme ísť ďaleko. Ja som rád, že som späť na ľade, verím, že zranenia sa mi budú vyhýbať, uzavrel Meszároš