Slovan s presvedčivým víťazstvom

V desiatom kole sa na Tehelnom poli predstavila Nitra. Zápas mal od prvej minúty jasného favorita, to sa ukázalo aj na ihrisku. Slovan svojho súpera tlačil, ale gólovo udrel až 39.minúte, kedy Holman presnou strelou tyčou k žrdi potešil deti v hľadisku. Ihneď po rozohrávke Nitry sa lopty zmocnil Holman, pohotovou strelou stanovil na polčasových 2:0. Slovan ihneď po zmene strán strelil tretí gól. Holmanovi napokon pre ofsajd hetrik nebol doprianý. Po faule na Holaman sa v 53.minúte pískala penalta pre Slovan. Sám faulovaný hráč penaltu síce nepremenil, ale po dorážke zaznamenal svoj tretí gól. Skóre zápasu po Nonovom rohovom kope upravil Strelec. Španielsky záložník po spolupráci s Danielom uzavrel gólový účet zápasu.

ŠK Slovan Bratislava – FC Nitra 5:0 (2:0)

Góly: 39. 40. a 53. Holman, 67. Strelec, 85. Nono

Žlté karty: Gaterič

Rozhodoval: Ziemba – Bobko, Poláček

ŠK Slovan : Greif – Apau, Bajrić, De Marco, Suchockij – Ljubicić, Rabiu (75. de Kamps) – Daniel, Holman (61. Nono), Dražić (71. Moha) – Strelec.

FC Nitra: Šípoš – Kuník, Podhorin, Dubeň, Magda – Šimončič (56. Fabiš), Vrábel (62. Bilovský) – Šefčík, Gatarić, Chobot (87. Šurnovský) – Ristovski.