ŠK Slovan Bratislava – FK Dukla Banská Bystrica 1:0 (0:0)

ŠK Slovan: Krnáč – Gorosito, Niňaj, Saláta, Čikoš – Milinkovič, Simovič, Oršula (74. Záhumenský), Soumah (90.+ Ďuriš) – Mészáros, Peltier (77. Gašparovič)

FK Dukla : Boroš – Vajda (48. Gálik), Had, de Vito, Kupec (73. Fajčík) – Snitka – Kapor, Rejdovian, Willwéber (63. Polievka), Savič – Šovčík

Žltá karta: 40. Vajda

Rozhodovali: Glova –Žákech, Jenčura

Diváci: 868

Slovan začal zápas aktívne, útočnú snahuu belasých zastavil v 8. minúte faul Banskej Bystrice, po ktorom zahrávali belasí priamy kop. Gorosito z dobrej pozície poslal loptu nad Borošovu bránu. Vzápätí pohrozili z priameho kopu hostia, ale proti nepresnej strele Banskej Bystrice nemusel Krnáč zasahovať. V 16.minúte sa dobre uvoľnil Peltier, ale jeho center odvrátil Had na roh. Slovan si vytváral šance z krídelných priestorov, kde operovali Oršula a Mészáros. V závere prvého polčasu sa do šance dostal Soumah, po jeho aktivite si takmer dali Bystričania vlastný gól. Boroš reflexívne loptu vytlačil na roh.

Vstup do druhého polčasu vyšiel na výbornú. Hneď z prvej akcie sa ujal vedenia. Z ľavej strany strany poslal do šestnástky prízemný center Oršula, po ktorom Soumah otvoril skóre zápasu 1:0. Slovan sa snažil pridať druhý gól, ale Mészáros po Milinovicovej prihrávke bránu netrafil. Slovan mal loptu pod kontrolou, hostia sa do šancí nedostávali.V 80 .minúte mohol poistiť vedenie Slovana striedajúci Záhumenský, jeho strelu Boroš chytil. Do šance sa v závere dostal aj striedajúci Gašparovič, ktorého šanca ostala nevyužitá. Slovan si tak s Banskou Bystricou pripísal na svoje konto za chudobné víťazstvo 1:0 tri body.

Ján Švehlík (tréner Slovana): „Do zápasu sme nevstúpili dobre. Bez pohybu sa nedá hrať futbal.  Absentoval nám počas celého zápasu. Súper bol dobre organizovaný, takže bez pohybu, vyhrávania osobných súbojov a kvalitnej hry v krídelných priestoroch sme si len ťažko vytvárali šance. V prvom polčase ich bolo pomerne málo. Hneď po prestávke sme strelili gól. Zdalo sa, že sa chytíme a predvedieme lepší výkon. Boli tam však len náznaky a celkovo to dnes bolo z našej strany priemerné.“