Vstupenky na prvý zápas na Tehelnom poli od utorka v predaji

By  |  0 Komentárov

Zápas proti Spartaku Trnava na Tehelnom poli je na programe 3. marca o 18.00.  Vstupenky na toto stretnutie sa budú predávať od utorka 5. februára.

Predaj zápasových vstupeniek bude spustený v utorok 5. februára prostredníctvom Ticketmedia.sk. Fanúšikovia si budú môcť zakúpiť vstupenky nepretržite on-line alebo osobne na predajných miestach Ticketmedie.

Ceny zápasových vstupeniek sa začínajú na ôsmich eurách (sektor domácich fanúšikov) po dvadsať eur (sektor premium hneď striedačkách). Záujemcovia o vstupenky si môžu vyberať z piatich cenových kategórií.

„V utorok spúšťame on-line predaj vstupeniek prostredníctvom nášho ticketingového partnera Ticketmedia.sk. Fanúšikovia si môžu zakúpiť vstupenky aj na predajných miestach Ticketmedie, ktorých je v Bratislave šesťdesiat a na Slovensku takmer dvesto,“povedal pre oficiálny web belasých marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

V súčasnosti sa predalo viac než 2000 permanentných vstupeniek na Tehelné pole. Záujem o zápasové vstupenky na prvý oficiálny duel na novom štadióne je enormný. „V priebehu januára sme dostávali množstvo podnetov a dopytov ohľadom vstupeniek na prvý oficiálny zápas na novom štadióne. Cítime obrovský záujem o tento zápas, a fanúšikom môžeme len odporučiť, aby pri kúpe vstupeniek neváhali a zabezpečili si svoje miesto. Sme presvedčení, že štadión bude vypredaný, Tehelné pole si to predsa zaslúži,“ doplnil Tomáš Straka.

Klub na prvý súťažný duel na novom štadióne chystá špeciálny sprievodný program. „Pripravujeme dôstojný program k otvoreniu nového štadióna. Fanúšikovia sa naozaj majú na čo tešiť. Postupne budeme odkrývať viac vecí z programu tak, aby všetko gradovalo tesne pred samotným zápasom.“

Na zápas sa pripravujú aj fanúšikovské zoskupenia belasých. „Teší nás, že fanúšikovské zoskupenia sa mobilizujú, navzájom spolupracujú a komunikáciu. Máme informácie o tom, že pripravujú veľkú choreografiu, ktorú si štadión bezpochyby zaslúži. Už sa nevieme dočkať tohto premiérového ostrého zápasu na novom Tehelnom poli,“ uzavrel Tomáš Straka.

Cenník zápasových vstupeniek na jarnú časť 2018/19:

Kategória Sektory Cena
Premium A104 až A108 20 €
I. kategória A101, A102, A103, A109, A110 14 €
II. kategória B101 až B110, B201 až B209 12 €
III. kategória C202 až C206, D101 až D106, D205 až D208 10 €
Sektor domácich fanúšikov (kotol) C101, C102, C103, C104 8 €

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011