Zankovca mrzí nevyužitá presilovka, Viedenský našiel recept na šťastie (FOTO)

By  |  0 Komentárov


Premiéra na striedačke Slovana Eduardovi Zankovcovi nevyšla. Bielrouský kormidelník musel po zápase pogratulovať k víťazstvu sovjmu kolegovi Girtsovi Ankipansovi. „Je to veľká škoda, pretože sme nehrali horšie, ako súper. Mohli sme rozhodnúť v presilovke 5 na 3, v nej sme mali viac zabrať,“ povedal po zápase Zankovec.

Hráči si na nové pokyny zvkyli rýchlo, ale jedna zmena zaskočila aj ich. „Tréner pôsobil veľmi pokojne a ticho, to bol nezvyk. Ale každý je nejaký a každý sa správa podľa toho ako je naučený,“ poznamenal Viedenský, autor prvého gólu v zápasu. „Mal som veľké šťastie pri góle, asi vezmem spoluhráčov ku mne domov, aby mi prebalili malú, pretože ja som ju pred zápasom prebaľoval a prinieslo mi to šťastie,“ usmial sa 27-ročný útočník.

Center HC sa v zápase predstavil po štvorzápasovej odmlke kvôli podozreniu z otrasu mozgu. „Ráno som sa cítil dobre, ale teraz je to horšie. Uvidím, ako sa budem cítiť pred pondelňajším zápasom,“ uzavrel Viedenský.

« 1 z 4 »

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011