ŠK Slovan Bratislava – FC Pjunik 5:0 (2:0)

Góly 10. 23 a 63 . Mareš, 61. de Kamps, 65. Sekulič.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Sekulič, Saláta, Rundič, Kubík – Šefčík (63, Savičevič, de Kamps, Hološko – Mareš (71. Damjanovič), Čavrič (62. Vittek).

FC Pjunik: Manukyan – Manucharyan, Shakhnazaryan, Kartashyan, Grigoryan – Harutyunyan (27. Hayrapetyan), Aslanyan – Arakelyan, Avetisyan, Hakobyan (80.Nazaryan) – Pogosyan (70. Hovhannes Poghosyan).

Rozhodovali: Nikolić – Minić, Potoćan (Srbsko).

Diváci:1602

Stretnutie malo od prvých minút jasného favorita. V 10.minúte ebelasým vyšla pekná akcia, ktorú gólovou strelou zakončil Mareš. Slovan kombinoval, narážal na sformovanú obranu súpera.  Po Marešovej akcii dorážal do bočnej siete Šefčík. V 23. sa český legionár presadil po druhýkrát, po Rundičovom centri hlavičkoval Hološko do brvna, aby Mareš pohodlne dorazil. Po polhodine musel prvýkrát zasahovať Greif, ktorý si poľahky poradil s Hakobyanovou strelou. V závere prvého polčasu zahrávali belasí niekoľko rohov v rade. Skóre sa nemenilo, Čavrič si za bojovnosť vyslúžil potlesk.

Obraz hry sa nezmenil ani po zmene strán. Slovan naďalej útočil, Sekuliča v šestnástke zastavila obrana súpera. Rozhodca o pár minút neodpískal pokutový kop po faule na Čavriča. Hra postupne upadla, Slovanisti vedomí si náskoku kontrolovali hru. Po hodine hry sa do lopty oprel de Kamps, ktorý peknou strelou upravil na 3:0. Po dvojnásobnom striedaní Slovana zaznamenal hetrik Jakub Mareš. Kononáda belasých pokračovala aj naďalej, Vittek posunul Sekuličovi, ktorý poľahky skóroval. Pätnásť minút pred koncom sa do šance dostal Vittek, tesne minul. V závere Savičevič hlavou v sľubnej príležitosti minul. Slovan potvrdil rolu favorita, postúpil do druhého predkola, v ktorom sa stretne s Lyngby Kodaň. Diváci v závere ocenili výkon Slovana potleskom.