Domáca remíza so Senicou

ŠK Slovan Bratislava – FK Senica 2:2 (2:0)

Góly: 7. Sekulić, 33. Mareš (11m) – 46. Duga, 49. Podhorin

Žlté karty: Hološko – Krč

ŠK Slovan Bratislava:  Greif – Čikoš, Sekulić, Rundič, Chouchoumis (86. Tereščenko) – Rabiu (63. Oršula), Droppa, Holman – Hološko, Mareš, Čavrić (71. Kubík). 

FK Senica: Plach – Otrísal, Podhorin, Lupták, Medvěděv – Richtárech, Sarpei, Krč, Duga – Kováč – Smékal (85. Romulo Romulo).

Rozhodca: Ochotnický – Kováč, Žákech.

Slovan začal súboj so Senicou náporom, za čo bol v siedmej minúte odmenený vedúcim gólom. Po Holmanovom rohu sa presadil kapitán Sekulič. O tri minúty v tutovke zlyhal Mareš. Po polhodine zmaril Plach gólovku Hološkovi. V ďalšej akcii spadol v pokutovom území Rundič, nariadený pokutový kop premenil Mareš.

Nástup do druhého polčas vyšiel Záhorákom. Duga presnou strelou znížil, už o tri minúty hlavou vyrovnal Podhorín. Slovan zatlačil súpera, pokúšal sa o vedúci gól. V 70. minúte trafil do žrde Mareš, o pár minúť opečiatkoval konštrukciu brány po Droppovom centri Hološko. Senica sa bránila, smerom k bránke Slovana sa nepúšťala. V nadstavenom čase Mareš hlavičkoval do brvna. Slovan po remíze so Senicou stratil ďalšie ligové body. Klesol v tabuľke na tretiu priečku.

 

Pridaj komentár