Filip Oršula a Srb Simovič novými posilami Slovana

Futbalový Slovan po dnešnej informácii klubu FC Spartak Myjava posilní nová posila, ktorá prichádza práve od „kopaničiarov“. 21 – ročný útočník Filip Oršula prichádza do Slovana na začiatku zimnej prípravy a tréner Chovanec tak môže privítať ďalšieho útočníka, ktorý navýši konkurenciu medzi ostatnými hrotovými hráčmi.

Filip_Orsula

Oršula má za sebou zaujímavú minulosť, v roku 2008 odišiel do Anglicka, kde pôsobil v akadémii Manchesteru City. Odtiaľ putoval do Holandska, kde pôsobil v tíme  FC Twente. Skúšal to aj v mužstvách Wigan Athletic, NEC Nijmegen a MSV Duisburg. Po týchto anabázach sa vrátil späť na Slovensko do Myjavy. 

Veríme, že sa mu v Slovane bude dariť a že pomôže svojim novým spoluhráčom k návratu na popredné pozície.

Druhou posilou, ktorú klub predstavil je Slobodan Simovič, ktorý prichádza z bieloruského Dinama  Minsk. „Slovan je veľký a slávny klub. Je to pre mňa česť byť súčasťou najúspešnejšieho klubu na Slovensku. Chcel by som pomôcť Slovanu k zisku titulu a k účasti v európskych pohároch. Budem robiť všetko preto, aby som bol pre Slovan prínosom,“ povedal 25-ročný Srb pre klubový web Slovana. Zmluvu podpísal tento defenzívny stredopoliar na dva a pol roka. „Sme veľmi radi, že sa nám podarilo získať skúseného hráča na post defenzívneho záložníka. Simoviča sme sledovali a očakávame, že bude prínosom pre náš Slovan. Sme s ním pár dní a je z neho cítiť veľký optimizmus a pozitívne myslenie,“ znejú slová Dušana Tittela na oficiálnom webe Slovana.

Simovic

One thought on “Filip Oršula a Srb Simovič novými posilami Slovana

  • 13. januára 2015 at 17:42
    Permalink

    To dokedy ešte budeme kupovať hráčov-odpad o ktorý nemá nikto záujem? Vlastní odchovanci sa predávajú a kupujú sa hráči, ktorých inde nechcú. Viď Jablonský, Fořt atd. Oršula bude dobrý tak akurát za juniorku a po roku potiahne kade ľahšie.

Pridaj komentár