Produktívny v každom zápase

Kanadský obranca Cam Barker zatiaľ potvrdzuje svoje kvality. V zápasoch, ktoré odohral nesklamal, za povšimnutie však stojí predovšetkým jeho dlhá šnúra. Cam Barker totiž dokázal bodovať v každom zápase, na ktorý nastúpil.

Svoju premiéru si odkrútil na Vianoce proti Nižnekamsku. V zápase odohral  22:31, pripísal si na svoje konto päť streleckých pokusov, jednu asistenciu , v hodnotení  plus, mínus odišiel s nulou.

V svojom druhom zápase proti SKA sa podieľal asistenciou na jedinom góle, keď vysunul do šance Milana Bartoviča. Bilancia zo zápasu : jedna strela na bránu, jeden mínusový bod, odohral 21:15.

V zápase na ľade  Medveščaku  dosiahol dve asistencie,  čas na ľade 22:04,  päť streleckých pokusov, v tabuľke pravdy (plus, mínus) skončil na nule.

V ostatnom zápase proti Minsku, asistoval na vyrovnávajúci gól Slovana na 1:1. Odohral 22:13, pripísal si šesť streleckých pokusov , v hodnotení  plus, mínus skončil s dvoma bodmi.

Cam Barker bodoval v každom zápase, má na svojom konte po štyroch odohraných zápasov  už päť asistencií, na svoj premiérový gól stále čaká. V hodnotení plus, mínus je v kladných číslach  + 1. Vo svojich vystúpeniach hrá navyše čisto, zaznamenal iba dve trestné minúty.

Natiahne Cam svoju bodovú šnúru aj v zápase proti Lokomotivu Jaroslavľ?

DSC09430

9 thoughts on “Produktívny v každom zápase

• 9. januára 2015 at 11:25

KHL či neKHL, škoda že tohto pána sa nám s najväčšou pravdepodobnosťou nepodarí udržať na ďalšiu sezónu, ozaj zatiaľ sa vyrovnáva najlepšiemu Starostovi vzadu a vpredu všetkých ďaleko prevyšuje. Asi niečo také sa čakalo od Fostera.

• 9. januára 2015 at 11:27

Hop zabudol som, ohľadom predlžovania zmlúv súčasným hráčom je ticho. Podpísaného nemáme takmer nikoho, vlani už o takomto čase bolo podpísaných pár predĺžení kontraktov. Neveští to nič to dobré, Jeglič, Tičar, Nedorost, Netík, Backlund a pár obrancov si pýta nové zmluvy, ktovie kde je problém…