HBT si skomplikoval situáciu, prehral dvakrát po sebe

Hokejbalisti zohrali v uplynulom týždni až tri zápasy. V týždni predohrávali súboj s lídrom tabuľky petržalskou Farmou, cez víkend odohrali plánovaný zápas 24. kola a doplnili si resty so súperom z Gajar, ktorý im odložil oba zápasy v tejto sezóne. Bohužiaľ však z deviatich možných bodov získali Slovanisti iba tri a to práve proti Gajarom. Na lídra z Farmy nestačili, prekvapivá je však najmä prehra proti trnavským Pretorians. V tabuľka tak klesli na piate miesto práve pod Trnavu.
HBT Slovan Bratislava 1:4 (1:2,0:1,0:1) Pretorians Trnava
Góly: Kopecký – Lukačovič 2, L.Grman, Čambal
Slovan: Harant – Bouhaddane, Furek, Gorek, Černanský, Jančovič, Hromek – Divald, Zelenák, Nemec, Guba, Rzavský, Kemény, Štefanák, Škultéty, Kopecký, Post, Lazový, Habšuda, Lovaš.
 
Farma Petržalka 7:5 (3:2,2:2,2:1) HBT Slovan Bratislava
Góly: Mydla 3, Müller, M.Merschitz, Kanich, Bánoczký – Kemény 2, Nemec 2, Čerňanský
Michal Drobný, tréner HBT: “V predohrávke s lídrom tabuľky sme chceli bodovať čo sa nám žiaľ nepodarilo. Zápas mal vysokú úroveň, padlo veľa gólov, takže sa musel páčit aj divákom. Žiaľ o šancu na lepší výsledok sme sa pripravili školáckymi chybami. Za predvedený výkon ani hru sa však nemusíme hanbiť, avšak musíme sa poučiť. Nestalo sa nám to v tejto sezóne prvýkrát a o to viac to mrzí, lebo opäť sme neboli horší ako súper.”
 
Dohrávka:
HBT Slovan Bratislava 4:3 (2:1,1:1,1:1) Gajary Flames
Góly: Furek, Lovaš, Guba, Kopecký – Daňo, M.Taškár, E.Baláž

Pridaj komentár