Hlasovanie za logo k storočnici klubu

Výročie 100 rokov založenia hokejového oddelenia v rámci 1. ČsŠK Bratislava, ktoré možno jednoznačne považovať za predchodcu súčasného HC SLOVAN Bratislava, pripadá teda na sezónu 2021/22, s koncentráciou na sprievodné aktivity a podujatia športového, marketingového, spoločenského a charitatívneho charakteru v období od konca novembra 2021 do konca januára 2022. Jednotlivé aktivity a projekty budú počas celej sezóny 2021/22 prezentované a komunikované –popri oficiálnom logu klubu -pod jubilejným výročným logom “100 rokov hokejového Slovana”.

Cieľom súťaže bolo teda vytvoriť nové výročné logo pre hokejový klub HC SLOVAN Bratislava k 100. výročiu jeho založenia, ktoré sa stane súčasťou vizuálnej identity klubu v jeho komunikácii s verejnosťou počas celej storočnicovej sezóny od leta 2021 do jari 2022. Výročné logo bude počas sezóny 2021/22 integrálnou súčasťou vizuálneho štýlu klubu pri jeho prezentácii doma a v zahraničí, na hokejovej výstroji, na prezentačných materiáloch, darčekových predmetoch, klubových komunikačných nosičoch v printovej, ako aj digitálnej forme, ai. Výročné logo “100 rokov hokejového Slovana” bude používané aj v kombinácii s oficiálnom logo klubu HC SLOVAN Bratislava, ktoré však nenahrádza.

Do uzávierky bolo do súťaže prihlásených celkom 13 návrhov od 6 autorov, resp. riešiteľských tímov. Všetky tieto návrhy teraz zverejňujeme za účelom verejného hodnotenia do stredy 27. januára 2021. Návrh s najvyšším počtom hlasov získa 25 bodov, druhý návrh v poradí 18 bodov, tretí 15 bodov, štvrtý 12 bodov, piaty 10 bodov a ďalšie návrhy postupne 8, 6, 4, 2 a 1 bod.
Zároveň všetky doručené návrhy vyhodnotí odborná porota rovnakým spôsobom a bodovým hodnotením. Návrh s najvyšším súčtom bodov z verejného hodnotenia a hodnotenia odbornou porotou bude vyhlásený za víťazný. Finančnú odmenu/skicovné získať aj návrh na druhom a treťom mieste.

Ešte pred udelením Vášho hlasu odporúčame podrobnejšie sa zoznámiť s jednotlivými návrhmi a aplikáciami navrhovaného loga na vybraných nosičoch:

Zoznam a presné označenie súťažiacich:

Andrej Bizik-and-solutions (A1, A2, A3)

K2 Design (B1B2)

Slavo Kišš (C1, C2, C3)

MANNSCHAFT kreativ team (D1D2)

R&S Design Erik Sleboda (E1E2)

Rastislav Záležák (F1)

Všetky návrhy v optimálnej veľkosti si môžete pozrieť v priloženej fotogalérii.

Hlasovať môžete na oficiálnom klube belasých

zdroj. hcslovan.sk

Pridaj komentár