Magnitogorsk nad sily Slovana, rozhodli presilovky domácich

Metallurg Magnitogorsk – HC Slovan Bratislava 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
Góly asistencie: 5. Wolski (Lee, Mozjakin), 32. A. Sjomin (Mozjakin, Lee), 56. Mozjakin (Wolski, Lee), 57. Jan Kovář (Lee) – 17. Nedorost (Plastino, Viedenský), 18. T. Kubalík (Zigo, Šiška)
Metallurg:Samsonov (Košečkin) – J. Birjukov, Antipin, Lee, Bereglazov, S. Tereščenko, Chabarov, Dronov – Mozjakin, Jan Kovář, Wolski – Platonov, Dm. Kazionov, De. Kazionov – A. Sjomin, Filippi, Osala – Kaletnik, Timkin, Kosov – Železkov.
Slovan:Pogge (Brust) – Plastino, Švarný, Luža, Meszároš, Ďaloga, Pokorný, Bačik, Rosandić – Jeglič, Viedenský, Nedorost – Cheechoo, Chipchura, Taffe – Skalický, Šiška, Lušňák – T. Kubalík, Zigo, Valský.
Rozhodovali:Bukin, Ibatulin – Sacharov, Litvinovs. Vylúčení: 2:5. Využitie: 3:0.
Slovan začal na ľade Magnitogorska výborne. Hoci už po piatich minútach prehrával, vyrovnať dokázal tri minúty pred koncom a už minútu na to dostal Kubalík belasých do vedenia. V druhej tretine domáci vyrovnali v presilovke a v záverečnej tretine sa opäť po dvoch využitých presilovkách dostali do dvojgólového vedenia, ktoré si udržali až do konca. V prvom zápase na tripe si tak Slovan pripisuje prehru.