ŠK Slovan Bratislava – FK Čukarički Belehrad 2:1 (0:0)

Góly: 66. Mészáros, 68. Vittek – 47. Mirosavljevič

Žlté karty: Boranijaševič –  Jankovič, Zurko

ŠK Slovan :Perniš – Boranijaševič, Dobrotka, Gorosito, Sekulič – Milinkovič, Lásik (69. Štefánik), Simovič, Kubík (69. Oršula) – Mészáros, Vittek

FK Čukarički Belehrad : Petrič (81. Čubrakovič) – Jankovič, Ostojič, Pjasentin (58. Bašanovič), Brezančič (58. Boljevič) – Srnič (58. Radovanovič), Regan (46. Jankovič, 81. Simič) – Gemovič (46. Jovanovič), Matič (46. Mirosavljevič), Bojič (58. Zurko) – Pavlovič (74. Ratkovič)

Prípravný zápas Slovana proti FK Čukarički sa začal v útočnom duchu. Prvú šancu si vypracovali Srbi, Slovan v piatej minúte odpovedal dobrou príležitosťou, ktorú Mészáros nezakončil gólom. V 10. minút mohol poslať Slovan do vedenia Milinkovič, jeho priamy kop zo 17 metrov zastavil múr hostí. O pár minút sa dostal kapitán Slovana do úniku, ale svoju šancu nepremenil. V zápase boli diváci svedkami viacerých faulov, hra sa miestami kúskovala. Aktívnejším smerom dopredu boli belasí, v 33. minúte zakončoval z voleja Kubík. V zaujímavom prvom polčase sa skóre nemenilo.

Vstup do druhého dejstva Slovanu nevyšiel. V 47. minúte sa do vedenia dostali Srbi, keď strelcom úvodného gólu bol Matić. V 51. centroval z ľavej strany Kubík, jeho center našiel Mészárosa, ktorého hlavička skončila vedľa brány. Čukarički mali loptu častejšie na kopačkách, hra sa postupne vyrovnala. V 63. minúte mohli belasí vyrovnať na 1:1. Lásikova strela z 25 metrov skončila tesne vedľa. O pár minút bolo vyrovnané. Strelcom vyrovnávajúceho gólu bol Karol Mészáros. Dobre naladení Slovan sa vzápätí dostal do vedenia. O obrat v zápase sa zaslúžil Robert Vittek, ktorý po Mészárosovej prihrávke upravil na 2:1. Zápas sa dohrával, Slovan kontroloval hru, snažil sa podnikať rýchle protiútoky do otvorenej obrany hostí.

Premiéeru v belasom drese si odkrútil Boris Sekulć, na skúške je v Slovane Srb Boranijaševič.