Posilní Guram Kashia obranu Slovana?

Prvou posilou trénera Vladimíra Weissa st. v ŠK Slovan Bratislava sa má stať skúsený gruzínsky stopér Guram Kashia. Zmluva so súčasným zamestnávateľom Lokomotivom Tbilisi mu vyprší na konci júna. Kashia je 87-násobný reprezentant Gruzínska, v rokoch 2012 a 2013 ho vyhlásili za najlepšieho futbalistu krajiny. Je odchovanec Dinama Tbilisi, pôsobil aj v holandskom Vitesse Arnhem (2010-18) a americkom San Jose Earthquakes (2018-20).

„Je takmer rozhodnuté, že kariéra Kashiu bude pokračovať v Slovane Bratislava,“ uvádza exkluzívne informácie gruzínsky goal.ge. 

Kasiha bol jedným z pilierov Weissovho tímu, často nastupoval s kapitánskou páskou. Po neúspešnej baráži na EURO 2020 a odchode trénera na svoje sociálnej sieti napísal: „Tréner, ďakujem za cestu, ktorou sme kráčali posledných päť rokov. Ďakujem za sebavedomie a dôveru, ktoré ste do mňa vkladali. Znamená to pre mňa veľa! Som smutný, že sme spoločne nedosiahli náš cieľ, za čo cítim a beriem na seba zodpovednosť. Máme však niekoľko úžasných spomienok a tie si budem pamätať! Ďakujem a prajem to najlepšie do budúcna!“

Pridaj komentár