Predpredaj permanentiek už od štvrtku

Už tradične budú v prvej vlne zvýhodnení doterajší majitelia permanentiek, ktorí v priebehu štvrtka a piatka 20.-21. apríla obdržia z Ticketportalu osobný email s rezervačným kódom, na základe ktorého si budú môcť uplatniť svoje predkupné právo na miesta z predchádzajúcej sezóny. Až do stredy 17. mája budú mať zároveň najvýhodnejšie ceny, priemerne o 80 až 100 eur lacnejšie ako pre nových záujemcov.

Paralelne s prvou vlnou bude prebiehať predpredaj aj pre nových záujemcov o permanentky, ale zatiaľ iba na voľné miesta, ktoré nie sú blokované predkupným právom.

Ceny sezónnych vstupeniek „HC SLOVAN KHL 2017/18“ zostali prakticky na úrovni cien z uplynulej sezóny. V závislosti od jednotlivých sektorov budú vyššie o 20 až 30 eur ako vlani, čo predstavuje úpravu o 6 až 7%.

Permanentka na novú sezónu bude mať opäť funkciu cashback. To v praxi znamená, že každému, kto si ju v priebehu sezóny aktivuje, sa z ceny permanentky najneskôr do konca základnej časti vrátia 3% späť na účet v hotovosti a ďalšie 1 percento v podobe tzv. “shopping points”. Permanentka HC SLOVAN KHL 2017/18 bude po prvý raz predávaná v rámci atraktívneho darčekového boxu, ktorého súčasťou bude limitovaná edícia DVD „My sme Slovan“ k 95. výročiu založenia klubu a viacero zliav, bonusov a akciových ponúk od klubových partnerov.

Veľká väčšina sezónnych vstupeniek, ktoré budú v ponuke, predstavuje výraznú zľavu oproti súčtu cien za individuálne zápasové vstupenky a fixáciu ceny počas celej sedemmesačnej sezóny. Všetky typy permanentiek budú platiť na prípravné zápasy Slovana hrané v domovskej aréne a garantujú predkupné právo za zvýhodnenú cenu na vstupenky v prípade postupu Slovana do play off.

V prvej fáze predpredaja si záujemcovia o permanentky zakúpia permanentkový voucher „HC SLOVAN KHL 2017/18“. Jeho zámena za permanentkovú cashback kartu v darčekovom boxe s DVD a ďalšími bonusmi je predbežne plánovaná od polovice júna a potrvá až do začiatku súťažnej sezóny.

Všetky potrebné informácie k začiatku predpredaja sezónnych vstupeniek 2017/18, vrátane cien a prepočítaných zliav, prinesieme na klubovom webe v stredu 19. apríla, deň pred začiatkom predpredaja. Informuje oficiálny web hcslovan.sk

Pridaj komentár