Prvé semifinále pre Slovan

MFK Zemplín Michalovce – ŠK Slovan Bratislava 1:2 (1:1)

Góly: 41. Dimitriadis – 5. Priskin, 55. Soumah

MFK Zemplín Michalovce: Kira – Kira – Sedlák, Kavka, Sipľak, Šimčák – Qose – Žofčák, Dimitriadis, Danko (62. Serečin), Koscelník – Kushta (60. Bragin)

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Sekulič, Saláta, Rundič, Kubík – Savičevič, Kóňa – Schet (57. Oršula), Soumah (79. Vittek), Priskin – Čavrič (69. de Sa)

Diváci: 1892

Slovan nastúpil už aj s uzdraveným Rundičom. Už v piatej minúte vyšiel belasým rýchly protiútok, po ktorom Priskin otvoril skóre. V dobrej šanci sa vzápätí ocitol Soumah, obrana domácich dobre zasiahla.  Domáci sa postupne otriasli, po Čavričovom zakončenní sa dostali do dobrej šance. Mucha musel zasiahnúť. V závere polčasu sa im podarilo vyrovnať, keď sa presadil  Dimitriadis.

V úvode druhého  polčasu z dobrej vzdialenosti zahrával  priamy kop Soumah. Jeho pokus letel tesne nad. Už o minútu sa nemýlil, zvýšil na 1:2.  Slovan kontroloval hru, držal loptu na svojich kopačkách. Vyložené šance si už nevytvorilo ani jedno mužstvo, Zemplín sa v závere snažil, belasí si bezpečne držali jednogólový náskok, s ktorým pôjdu do odvety. Tá je v Bratislave na programe 11.4. o 17.00.

 

Pridaj komentár