ŽP Šport Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava 2:3 (0:1)

Góly:  69. Viazanko – 24. Soumah, 60. Priskin, 77. Schet

Žlté karty: Podio, Kupčík – Priskin, Ligeon, Vittek

ŽP Šport Podbrezová: Kuciak – Turňa, Krivák Kupčík, Djordjevič – Podio, Vajda – Polievka (74. Kuzma), Kochan, Viazanko (84. Migaľa)– Bernadina (66. Mikuš).

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Morlacchi (17. Ligeon), Kubík – Savičevič, Kóňa – Oršula, Soumah (84. Vittek), Priskin (64. Schet) – Čavrić.

Rozhodca: Sedlák – Chládek, Weiss – Tomčík.

Diváci:2031

Prvých pätnásť minút veľa futbalovej krásy neukázal. Po nezavinenej zrážke musel byť Morlacchi vystriedaný. Na jeho miesto prišiel Ligeon. V 23. minúte založil v strede ihrisku akciu Soumah, ktorý poslal loptu Priskinovi na ľavé krídlo. Ten Soumahovi loptu vrátil, aby najlepší strelec Slovana otvoril skóre. O desať minút po Čavričovej akcii strieľal Priskin. Kuciak bol na mieste. Prvý polčas viacej vzruchu nepriniesol.

V úvode druhého dejstva mali viac loptu na kopačkách domáci. Slovan postupne hru vyrovnal, držal hru v strede ihriska. Po hodine zahrávali belasí roh, v šestnástke sa najlepšie zorientoval Priskin, ktorý dokončil Kóňovu akciu. Domáci odpovedali hlaviukou striedjúceho Mikuša. Už o minúty, ale Viazanko hlavou znížil na 1:2. Odpoveď Slovana prišla v prvý čas. Soumah posunul Schetovi, ktorý zvýšil na 1:3. Slovan si umnou hrou víťazstvo strážil, štvrtý gól v dobrej šanci nepridal Čavrič. Staré známe nedáš – dostaneš, Kuzma strelou spoza šestnástky znížil na 2:3. Belasí si  z Podbrezovej vezú plný počet bodov.