Slovan by mal pred začiatkom prípravy posilniť český reprezentant, skončili Pliatsikas a Scott

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava sa prvýkrát v novom roku zídu už v stredu 4. januára, keď v podvečerných hodinách na Pasienkoch odštartujú zimnú prípravu. Následne ich v priebehu ďalších dvoch dní čaká individuálne fyzické testovanie na špecializovanej klinike v Banskej Bystrici. Káder z jesene zostáva pre túto chvíľku pohromade, dve zmeny sa však predsa len chystajú.

Podľa českých médií je na ceste do Slovana Lukáš Droppa, rodák z Uherského Hradišťa, bývalý mládežnícky odchovanec Sparty Praha.  Jeseň odohral v ruskom Tomsku, kde si svojimi výkonmi vypýtal miesto v reprezentačnom tíme. Karel Jarolím ho povolal na kvalifikačné zápasy proti Nemecku a Azerbajdžanu. Kontrakt medzi Slovanom a Droppom by mal byť podpísaný v najbližších dňoch.

Lukáš Droppa nastupuje na poste záložníka a defenzívneho záložníka. 27-ročný futbalista pôsobil okrem Sparty aj v Baníku Ostrava, v poľskej Wroclavi a rumunskom Pandurii.

Vasileios Pliatsikas.

Podľa našich zdrojov by mal Droppa nahradiť odchádzajúceho gréckeho legionára Vasileosa Pliatsikasa, ktorého dni v Slovane by mali byť zrátané. Rovnako sa klub rozlúčil aj s juhoafričanom Warrenom Granwaldom Scottom.

 

Pridaj komentár