Slovan v odvete nestačil na Rapid

Slovanu proti Rapidu nevyšiel úvod. Po zlej rozohrávke inkasoval už v tretej minúte gól od Knasmüllnera. Tento moment belasých zaskočil, nevedeli sa dostať do tempa. Domáci sa zamerali na bránenie stredu ihrisku. Slovanu sa nedarila hra po krídlach. Slovan sa dostal do šancí až v závere polčasu, Čavrič ani Šporar úspešní neboli.

Slovan mohol zaznamenať gól zo šatne. Mohovi strelu zneškodnil domáci brankár Strebinger. Na druhej strane dobre proti Bolingoli-Mbombovi zasiahol Greif.  Brankár Slovana vyrtlačil 3. Knasmüllneri strelu na brvno aj opakovanú strelu domáci na roh. Schwab po ďalšom rohu domácich hlavou stroskotal , keď skvelý zákrok predviedol Greif. Slovan mohol vyrovnať, keĎ striedajúci Savičevič neprestrelil Strebingera. následne z výhodnej šance neuspel Moha. V 79. minúte vyšiel Rapidu brejk, po ktorom Knasmüllner zvýšil na 2:0. Tretí gól pri hre na vabank pridal Murg. V samom závere skóre uzavrel Knasmüllner.

Rapid Viedeň – ŠK Slovan Bratislava 3:0 (1:0)

Góly: 3. 79. 93. Knasmüllner, 86. Merg

Žlté karty:  Schwab, Bolingoli-Mbombo, Alar, Potzmann – Božikov, Saláta, Nono

Rapid Viedeň: Strebinger – Potzmann, Sonnleitner, Barac, Bolingoli-Mbombo – Ljubičič, Schwab (87. Müldür) – Murg (90.Kostić.), Knasmüllner, Berisha – Alar (78. Ivan)

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Apau (80. Cmilhanic), Saláta, Bajrić, Božikov – Nono – Dražić (80. Hološko), Rabiu (67. Savičevič), Moha – Čavrič, Šporar

Rozhodovali: Massa – Melli, Vuoto (všetci Taliansko)