MFK Skalica – ŠK Slovan Bratislava 0:3 (0:1)

Góly: 20. Rundič, 61. Čavrič, 76. Soumah 11 m

Žlté karty: Čikoš-Pavličko – Savičevič, Šefčík, Rundič

MFK Skalica: Čikoš-Pavličko – Mizerák, Szöcs, Majerník, Švrček – Hlavatovič – Meszáros (83. Ulrich), Pankaričan, Hruška ( 83. Vrábel) – Šebesta, Vaščák (68. Milunovič)

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Kubík, Rundič, Saláta, Sekulič – De Kamps, Savičevič (64. Kóňa) – Priskin, Soumah, Šefčík (57. Oršula) – Čavrič (78. Vittek)

Rozhodca: Chmura – Žákech, Bobko.

Už v druhej minúte zakončoval Meszáros, Greif zachránil. Slovan odpovedal Sekuličovým centrom, ktorý brankár Pavličko vyrazil.V 15. minúte sa presadil Priskin, ktorému gól pre tesný ofsajd gól neuznali. O pár minút zahrával Čavrič roh, Rundič otvoril skóre. Po polhodine hry sa po rohu do dobrej šance dostal Šebesta, ktorého hlavička smerovala tesne vedľa. V závere prvého polčasu zakončoval Priskin, ale strela mu príliš nesadla. Následne sa rozhodcovia upískli, čím Čavričovi zamedzili ísť do úniku.

V úvode druhého dejstva nebezpečne z ľavej strany centroval Priskin, Čavrič iba tesne minul.Slovan mal hru pod kontrolou, hrozil najmä po ľavej strane, druhý gól bol na vlásku. Ten prišiel po hodine hry, kedy striedajúci Oršula posunul Čavričovi, ktorý zvýšil na 2:0. Tretí gól mohol pridať De Kamps, ktorého pokus vyrazil brankár Skalice. Pätnásť minút pred koncom vysunul Soumah Priskina, ktorého fauloval Čikoš-Pavličko. Pokutový kop premenil Soumah 3:0. Ten istý hráč neuspel v závere duelu štvrtý gól nepridal.

Slovan po dvoch neúspešných účastí vo finále Slovenského pohára tentokrát uspel, stal sa víťazom národného pohára. Pre Slovan je to siedmy triumf v pohári.