Sľubujem, že to z mojej strany bude lepšie, hovorí Ščerbak

Hokejisti Slovana vyhrali tretí zápas v rade. Vďaka výhre nad Banskou Bystricou pomerom 4:2 sa pred reprezentačnou prestávkou udržali na prvej priečke. Strelecký účet v drese Slovana si otvoril vo svojom druhom zápase za belasých Nikita Ščerbak, ktorý nastúpil po boku Harrisa s Pecararom. „Bol to náročný zápas, som rád, že sa nám ho podarilo vyhrať, nakoľko Bystrica má dobrý tím. Dostali sa do vedenia, nám sa v druhej tretine podarilo stretnutie otočiť. Svoj prvý zápas pred domácimi fanúšikmi som si užil, boli výborní, „ povedal krátko po zápase Ščerbak. Belasým nevyšla podľa predstáv prvá tretina, čo priznal na tlačovej konferencii aj Ján Pardavý. Do druhej tretiny vstúpil Slovan ako vymenený. V rozmedzí troch minút zaznamenal tri góly. „Podaril sa nám rýchlymi gólmi obrat v zápase. Boli sme v druhej tretine lepší na puku,“ zdôraznil autor jedného z gólov a dodal :„Môj gól padol po dobrej spolupráci Harrisa s Pecararom, ja som sa snažil nájsť si priestor a zakončiť z prvej. Pri Harrisovom góle, som si všimol, že je na ľavom krídle voľný, som rád, že nám to vyšlo.“ Pre Ščerbaka to bol zvláštny zápas. V drese Banskej Bystrice pôsobil v minulej sezóne, odkiaľ prestúpil do Hradca Králové. „Gól proti bývalému tímu, je vždy výnimočný. Postupne sa zohrávam s Harrisom i Pecararom. Potrebujme nejaký čas, aby sme si sadli. Sú to šikovní hráči, ktorí majú výborné čítanie hry. Je mi cťou, že môžem hrať s nimi v jednom útoku. Sľubujem, že to z mojej strany bude lepšie. Od septembra som nehral súťažný zápas, mám preto herný výpadok, ale verím, že sa rýchlo do toho dostanem. „ hovorí novic v Slovane.