V prestrelke víťazstvo Slovana

V závere sústredenia na Malte sa Slovan stretol s domácim klubom Gzira United FC. Už v úvode zápasu po rohu otvoril skóre Božikov. Slovan vzápätí spálil dve superšance. Cmiljanič po štvrťhodine hry zvýšil na 2:0. Odpoveď domácich prišla už o tri minúty, keď Soffian znížil. O pár minút krížnou strelou vyrovnal Conti. Odpoveď Slovana prišla okamžite. Moha utešenou strelou poslal Slovan do vedenia. V závere polčasu dokázal vyrovnať po zmätkoch v slovanistickej obrane Soares.

V druhom polčase Slovan tlačil svojho súpera. Vytváral si jednu šancu za druhou. Dražič, po ňom ani Cmiljanič neuspeli. Vzápätí brankára domácich neprestrelil ani Moha. Po prestriedaní sa do príležitosti dostal Strelec, ten v poslednom momente minul. Spoza šestnástky skúšal šťastie Savičevič, jeho pokus brankár súpera kryl. To čo sa nepodarilo Savičevičovi to napravil Nono. Jeho prudká strela skončila v sieti 4:3.

Gzira United FC – ŠK Slovan Bratislava 3:4 (3:3)

Góly: 20. Soffian, 30. Conti, 45. Soares – 4. Božikov, 17. Cmiljanič, 30. Moha, 81. Nono

Gzira: Curmi – Gatt, Soares, Corbolan, Beerman, Briffa, Zarate, Scerri, Conti, Soffian, Garba, striedali Haber, Borg, Sammut, Schembri, Barbosa, Lamlum

Slovan: Trnovský – Apau (68. Medveděv), Laczkó, Božikov (46. Bajrič), Correa – de Kamps (68. Savičevič), Rabiu (68. Nono) – Dražič (82. Jackuliak), Holman (68. Potoma), Moha – Cmiljanič (68. Strelec)