Dve povinné víťazstvá

FC BANÍK HORNÁ NITRA – ŠK SLOVAN BRATISLAVA 0:2 (0:1)

Góly: 35. Jančová, 85. Košíková.

Zostava Slovana: Kubišová – Rublíková, Pribilová, Košíková, Pračková – P. Vojteková (68. Kastlová) – Čahojová, Fatulová (K), Absolonová, Švecová – Jančová.

Futbalistky Slovana si v sobotu odniesli z Handlovej, kde hráva domáce zápasy klub Baník Horná Nitra, povinné tri body. Gólovo sa najprv v 35. minúte opäť presadila 16-ročná Veronika Jančová, ktorá tak nadviazala na svoj stredajší hetrik proti Selciam. Triumf slovanistiek poistila ešte v 85. minúte presným zásahom Kristína Košíková.

Najbližší duel čaká ženy už v stredu 27. mája, keď sa v dohrávke 12. kola predstavia v Trenčianskych Tepliciach na štadióne Marakana. Tamojšie družstvo je kvalitným súperom, ktorému sa v súbojoch proti Slovanu celkom darí a na jeseň v Bratislave uhralo remízu 1:1.

FC BANÍK HORNÁ NITRA – ŠK SLOVAN BRATISLAVA 0:8 (0:4)

Góly: 8. a 30. Čopíková, 19., 43. a 45. Nižňanská, 25. Kopčová, 64. a 66. Lukačiková.

Zostava Slovana: Matúšková – Májovská, Čermáková, Juríková (58. Fehérová), Hviščová, Lukačiková (K), Horvátová, Kopčová, Čopíková, Nižňanská (49. L. Kovácsová), Tóthová (65. Bobocká).

V následnom stretnutí junioriek si slovanistky schuti zastrieľali, keď protivníčkam „nasúkali“ osem gólov.