Trio bronzových medailistov zo Slovana bude pokračovať v extralige

Projekt HK Orange 20 má už po sezóne a tak sa dalo čakať, že úspešných bronzových medailistov si „rozoberú“ extraligové kluby. Netrvalo dlho a dres menia aj všetci zástupcovia Slovana v tíme trénera Bokroša. Piešťanských „havranov“ posilnia Denis Godla a Samuel Petráš, obaja prichádzajú do kúpeľného mesta na striedavý štart. Godla mal podľa slov generálneho manažéra Slovana Maroša Krajčiho zasiahnuť do boja proti HK Soči, ktorého mužstvo privítajú belasí 15. januára. V drese Piešťan sa však predstaví už v nedeľu na pôde Banskej Bystrice.

V nedeľu čaká extraligová premiéra v novom drese aj obrancu Patrika Bačíka. Ten sa upísal do konca sezóny Nitre. „Mal som viacero ponúk, ale po zvážení som sa rozhodol pre Nitru. Majú momentálne zranených obrancov, takže uvidíme ako sa uchytím. Od mojich výkonov bude závisieť aj ďalšie pôsobenie v Nitre,“ uviedol pre SlovanPositive 18 – ročný obranca.

One thought on “Trio bronzových medailistov zo Slovana bude pokračovať v extralige

  • 10. januára 2015 at 0:37
    Permalink

    Myslim ze spravne rozhodnutie. Denis potrebuje chytat a pri vsetkej ucte, nemozno porovnavat juniorsky hokej s tym muzskym, nieto este KHL. Na to by bolo este priskoro a podla mna by to nedopadlo dobre a mohlo to mat nanho opacny efekt…

Pridaj komentár