Preview: Lokomotiv Jaroslavľ vs. HC Slovan Bratislava

Po zisku bodu z Minsku, kde Slovan ťahal za kratší koniec po samostatných nájazdoch sa tentokrát belasí predstavia na ľade Lokomotivu Jaroslavľ. Rozdiel medzi oboma súpermi je 18 bodový, hoci ešte v novembri, kedy hral Slovan s Lokomotivivom prvý zápas bol iba 5 bodový. Paradoxne sa Lokomotiv po výhre na Slovane odrazil k dobrým výkonom a dnes by nemal mať problém s účasťou v play off.  Navyše posledných  5 zápasov Lokomotiv vyhral so súpermi, ktorí sa spolu so Slovanom usilujú o účasť v play off. (Porazil dvakrát Ćerepovec i Soči, doma pokoril aj Atlant Mytišči) .

Včera Jokerit trošku pomohol Slovanu, keď doma zdolal Čerepovec  3-2, gólom Petra Koukala v čase 59:04. Hoci po prvej tretine prehrával 1-2. Pohľad na tabuľku nie je napriek tomu pre Slovan priaznivý, keďže strata je sedem bodová, ale šanca na play off tu stále je…treba si zobrať príklad od Lokomotivu, ktorý dokázal svojich súperov zdolať., keďže Slovan práve tieto zápasy na jeseň nezvládol (hlavne prehry s Medvešačakom, Podolskom, Čerepovcom).

Screenshot_3

 

Vzájomné zápasy :

25.11.14 Slovan Bratislava Lokomotiv Yaroslavl 1 : 3 (Gól za Slovan: Nedorost)
08.12.13 Slovan Bratislava Lokomotiv Yaroslavl 5 : 3 (Góly za Slovan: Šatan 2, Daňo, Šťastný, Bližňák)
28.10.13 Lokomotiv Yaroslavl Slovan Bratislava 2 : 1 (Gól za Slovan: Miklík)
25.11.12 Slovan Bratislava Lokomotiv Yaroslavl 3 : 2 (Góly za Slovan: Hudáček 2, Višňovský)
14.11.12 Lokomotiv Yaroslavl Slovan Bratislava 4 : 0

 

Slovan nastúpi v tejto zostave

Janus (Backlund) – Sersen, Luža, Bartovič, Murley, Nagy – Kozák, Štajnoch, Jeglič, Tičar, Netík – Surový, Starosta, Vondrka, White, Hudáček – Lunter, Ölvecký, Šťastný, Kudrna.

Zápas môžete sledovať od 15.00 na Sport 1.

Pridaj komentár