V Apríli najlepší futbalisti Slovana

By  |  0 Komentárov

Mesiac apríl býva pre svoje špecifický pre premenlivé počasie. Niektorí zástupcovia Slovana počas tohto obdobia predvádzali striedavé výkony, iní si naopak načasovali dobrú formu.

ŠK Slovan

Futbalistom sa v apríli podarilo vyhrať päť ligových duelov v rade. Potešil návrat streleckej formy Adama Zreľáka, ktorý si v apríli pripísal tri ligové góly, a jeden pohárový. Dobrá forma zastihla aj nestárnucého Roba Vitteka, ten si podobne ako Zreľák pripísal za toto obdobie štyri góly. O miesto v základnej zostave príkladne zabojoval Crnkič, ktorý v zime podpísal so Slovanom zmluvu do konca aktuálnej sezóny.  V drese A-mužstva sa proti Skalici gólov presadil iba 17-ročný Kevin Kele. Slovan skvelú ligovú sériu žiaľ nepotvrdil vo finále Slovnaft cupe, kde prehral s Trenčínom 1:3.

Vittek

ŠK Slovan juniori

Mladí Slovanisti v zápasoch v nadstavbovej časti čakajú na svoje prvé víťazstvo. V stretnutiach viackrát prehrali iba tesne, pre mnohých boli tieto stretnutia obrovskou školou.

HC Slovan  

Pre hokejistov Slovana bol apríl mesiacom oddychu, či  prípravy na Majstrovstvá sveta v hokeji. Slovincom Jegličovi s Tičarom sa podarilo postúpiť z B kategérie. Do záverečných výberov sa dostali viacerí naši hráči. Slovensko budú reprezentovať Michal Sersen, Ivan Švarný , Patrik Lušňák, Pavol Skalický, Andrej Šťastný, Marek Viedenský, v drese Česka sa predstaví Tomáš Kundrátek, či odchádzajúci hráč zo Slovana Lukáš Kašpar. Okrem hráčov, ktorí so Slovanom predĺžili zmluvy v marci: Švarný, Šťastný, Viedenský, Skalický, Jeglič, sa vedenia v apríli dohodlo na novej dvojročnej zmluve s Brustom, o rok predĺžili Nedorost so Sersenom.


MG_9764-820x497

HBT Slovan

HBT ukončili základnú časť na šiestom. V posledných dueloch pred jej skočneí  zvládli v oklieštenej zostave dôležitý duel s Iepurii DNV. V záverečnom kolo si poradili s Bčkom Jokeritu. Škoda zaváhaní v ostatných zápasoch, do play-off by belasí mohli vstúpiť z vyššej priečky. Takto pavúk určil Slovanu súpera v prvom kole hokejbalistov Lizards Stupava.

BK Slovan

BK Slovan narazil v boji o piatu priečku na Bansku Bystricu. V sérii hranej na tri víťazstvá sa o víťazovi rozhodovalo až v poslednom piatom zápase. Ten zvládli Bystričanky, ktoré posunuli Slovan do boja o konečnú siedmu pozíciu. V nej sa Slovan stretol s Popradom.

DSCN2656

1.RC Slovan 

Slovan sa predstavil na 4.kole Majstrovstiev Slovenska v „sedmičkovom „rugby – Memoriál Tonyho Puverle. Nenadviazal na výkon z marca, kde dokázal síce v XV. zdolať Trnavu, obsadil tretie priečku.

Ženy a juniorky Slovana

Tak ako, ženám aj juniorkám jarné zápasy v lige vyšli. Podobne ako hráči A-mužstva Slovana, aj ony dokázali v lige zaznamenať úspešnú víťaznú sériu. Rovnako ako muži , ani ženy neuspeli vo finále národného pohára, keď nestačili na Bardejov.

Brickfield

Pre bejzbalistov Slovana sa v apríli začala nová sezóna. Úvodne zápasy s Angels Trnava im nevyšli, v ďalších dueloch sa proti Apollu B rehabilitovali.

Tím mesiaca: ŠK Slovan Bratislava

Hviezdy mesiaca: Adam Zreľák a Robo Vittek

Zápas mesiaca: ŠK Slovan – Spartak Trnava 4:1

Gól mesiaca: hlavička Adama Zreľáka do Jakubechovej brány

Prekvapenie mesiaca:

pozitívne – forma hráčov A mužstva Slovana

negatívne – čakanie na prvé body juniorov v nadstavbobej časti Doxxbet lige západ

Prepadák mesiaca: návštevy na domácich zápasoch Slovana

ŠK Slovan Bratislava 5-2-1  (legenda: výhra – remíza – prehra), skóre 16:7

HBT Slovan 2-3  (legenda: výhra-prehra), skóre 17:18

BK Slovan 3-2-5  (legenda: výhra – remíza – prehra), skóre 458:526

Brickfield 2-2  (legenda: výhra – výhra po predĺžení alebo nájazdoch – prehra po predĺžení alebo nájazdoch- prehra), skóre 40:37

1.RC Slovan  1-2 (legenda: výhra – remíza – prehra) skóre 25:62

ŠK Slovan juniori: 0-0-4 (legenda: výhra – remíza – prehra) 1:9

Ženy Slovana  4-0-0 (legenda: výhra – remíza – prehra) skóre  12:2

 

 

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár