Zvolen si z Bratislavy odniesol desiatku

HC Slovan Bratislava  – HKM a.s. Zvolen  10:2 (1:0, 6:2, 3:0)

Góly: 19. Laššo (Škoda, Ficel), 30. Krajč (Laššo, Škoda), 32. Vitek (Danišovský, Laššo), 35. Ficel (Danišovský, Halama), 36. Kundrát (Krajč, Škoda), 37. Alekseev (Kundrát, Vidovič), 39. Halama (Trnavský, Jaško), 41. Danišovský (Laššo), 53. Pokorný (Danišovský, Halama), 55. Kratochvíl  – 21. Kelemen (Majerík,Novotný), 31 Trnka (Jakubík, Marcinek).

Po týždennej prestávke sa do extraligového kolobehu vrátili juniori Slovana. Tí doma nadelili Zvolenu desiatku. Od úvodu sa hral vyrovnaný hokej. Slovan sa ujal vedenia gólom do šatne. Hostia hneď po prestávke vyrovnali. V polovici zápasu belasí viedli, ale opäť iba na krátko. Potom však prišiel gólový uragán Slovana, ktorý výhral druhú tretinu 6:2. V tretej časti belasí kontrolovali stav zápasu, aby v 55. minúte uzavrel na konečných 10:2 Kratochvíla. Napriek tomu sa Pavlas v bráne nenudil, zneškodnil 43 streleckých pokusov Zvolenčanov. V nedeľu o 10.30 Slovan privíta Banskú Bystricu.