Ďalší Slovák so šancou na štart v KHL

By  |  0 Komentárov


V drese Slovana sa pravdepodobne v stredu objaví ďalšia nová tvár. Vďaka partnerskej dohode medzi Slovanom a Duklou Trenčín by v stredajšom zápase mohol naskočiť do zostavy Juraj Bezúch. Dvadsaťtriročný ročný rodák zo Skalice sa pripravuje s tímom od pondelka, a keďže Tipsport Liga nemá na programe žiadny zápas, mohol by momentálne druhý najproduktívnejší hráč Trenčína dostať šancu proti Lokomotivu Jaroslavľ. V stredu po zápase sa však bude hlásiť opäť v Trenčíne a v piatok už bude k dispozícii trénerovi Oremusovi na súboj proti Košiciam.

HC Slovan sa však bude snažiť podpísať s Bezúchom riadny dvojcestný kontrakt, aký majú aj ďalší hráči Hlinka, či Hecl. Tréner Eduard Zankovec si Bezúcha vytypoval ako jedného z ďalších mladších hráčov, ktorí by sa mohli objaviť v tíme.  Osobne sa bol na neho pozrieť a jeho výkon sa mu veľmi páčil. Bezúch si v prebiehajúcej sezóne pripísal v 15 zápasoch TL 14 bodov (7+7).

FOTO: Radovan Stoklasa/TASR

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011