Futbalistky absolvovali sústredenie v Luhačoviciach (FOTO)

By  |  0 Komentárov


Ženy ŠK Slovan Bratislava absolvovali päťdňové sústredenie v moravskom kúpeľnom meste Luhačovice. V tamojšom športovom komplexe sa podrobili poriadnej zaberačke, keď ich denný program okrem ranného výbehu pozostával z dvojfázových tréningov. Zverenkyne trénera Martina Masaryka sa sústredili predovšetkým na prípravu vonku na umelej tráve, ale súčasťou ich tréningového plánu boli aj telocvičňa a posilňovňa. Nechýbala samozrejme potrebná regenerácia v saune i vo vírivke, no a slovanistky zavítali aj na mestskú plaváreň, či využili voľnočasové aktivity ako bowling a stolný tenis. Súčasťou sústredenia boli aj dva kvalitné prípravné zápasy. Belasé najprv v celkom vyrovnanom súboji nestačili na štvrtý tím poľskej ligy AZS PWSZ Walbrzych 0:2 a sústredenie zavŕšili prehrou 2:8 s dorastencami Luhačovíc. Popri viacerých skúsených hráčkach dostali šancu aj štyri dievčatá s ročníkom narodenia 2003, ktoré do tímu zapadli veľmi dobre. Nechýbala ani najnovšia členka belasého kádra Ľudmila Maťavková, ktorá sa však momentálne zotavuje z operácie kolena a zatiaľ sa tak venuje individuálnemu tréningovému plánu.

„So sústredením sme spokojní. Pre náš tréningový proces sme mali vytvorené fantastické podmienky. Plán, s ktorým sme na Moravu išli, sme aj splnili. Poctivo sme pracovali a naplno sme využili strávený čas. Hráčky mali nabitý program, ale zvládli ho výborne. Odohrali sme dva kvalitné prípravné zápasy, do ktorých sme nastupovali z plnej záťaže. S oboma duelmi sme po hernej stránke spokojní. Škoda len, že hlavne v prvom z nich proti poľskému družstvu sme v druhom polčase napriek miernej prevahe nedokázali streliť gól. Dievčatá by si ho totiž za prístup a nasadenie určite zaslúžili. Výborne sa ukázali aj mladé hráčky, ktoré máme v našom dorasteneckom družstve a som milo prekvapený, že v určitých momentoch boli o krok pred staršími a skúsenejšími spoluhráčkami. Je výborné, že mladé talenty cítia šancu v prvom tíme a najmä to, že keď ju dostanú, vedia ju využiť. Teraz je pred nami ešte mesiac do prvého súťažného vystúpenia. Musíme naďalej tvrdo pracovať a zodpovedne sa pripravovať na jarnú časť sezóny, ktorá sa pomaly blíži,“ zhodnotil pobyt v Luhačoviciach hlavný tréner belasých žien Martin Masaryk.

« 1 z 2 »

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011